Elle Clinic

Al. Bohaterów Września 22 lok 4, 02-389 Warszawa (Okolice Ronda Zesłańców Syberyjskich)

Elle Clinic to nowoczesne miejsce stworzone przez kobiety z myślą o kobietach. To tu, w zielonym zakątku pięknej Warszawy w subtelny sposób wygrywamy walkę o młody i zadbany wygląd. Naszą ofertę obok nowości tworzą przede wszystkim pozycje odznaczające się efektywnością i udokumentowanym bezpieczeństwem, co sprawia, że każda z nas znajdzie w niej odpowiedź na swoje potrzeby – niezależnie od stylu życia czy wieku.

Nie zapominamy również o Panach, dla których przygotowałyśmy wyjątkowe zabiegi zarówno z zakresu kosmetologii, jak i medycyny estetycznej. W dyskretny a zarazem efektywny sposób zapewnią one wymagającej męskiej skórze, zdrowy wygląd, a Panom dobre samopoczucie.
W Elle Clinic wierzymy, że drogą do młodości jest osiągnięcie i utrzymanie optymalnego stanu zdrowia, dlatego staramy się podchodzić do naszych Klientów i Pacjentów w sposób holistyczny. Poza nieinwazyjnymi zabiegami pielęgnacyjnymi można skorzystać u nas także z usług promujących zdrowie – podolodzy zatroszczą się o Twoje stopy, a w rękach doświadczonych fizjoterapeutów zapomnisz na chwilę o codzienności.

Żeby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby naszych Pacjentów obiecujemy nieustannie się rozwijać i wprowadzać do oferty nowe propozycje, w przyszłości pomożemy Ci także ułożyć odpowiedni plan dietetyczny uwzględniający stan Twojego zdrowia, wsparty przemyślanym programem treningowym, by wspólnie z Tobą skutecznie i bezpiecznie osiągać Twoje cele.

Cicha intymna okolica, przetestowane technologie, profesjonalny zespół pełen pasji.

To wszystko sprawi, że zakochasz się w Elle Clinic.

Wszystkie usługi

4.9
131 opinii

Opinie

 • ZU
  5.0
  Podstawowy zabieg podologiczny z malowaniem hybrydowym / OPI GelColor, Baza proteinowa do zabiegu podologicznego

  Bardzo przyjemna atmosfera i profesjonalne podejście

 • OL
  5.0
  Manicure hybrydowy / OPI GelColor, Baza proteinowa do manicure

  bardzo dziękuję Pani Karolino za podratowanie moich paznokci. :)

 • OL
  5.0
  Baza proteinowa do zabiegu podologicznego, Usuwanie brodawki wirusowej - elektrokoagulacja, Zaawansowany zabieg podologiczny z malowaniem hybrydowym french

  jak zawsze super

 • MA
  5.0
  Kwas azelainowy Azelpeel, Enzym wiśniowy Cherry Lightening Peel, Konsultacja podologiczna, Pękające pięty, Pękające pięty, Usuwanie odcisków, Oczyszczenie paznokcia zmienionego chorobowo, Zaawansowany zabieg podologiczny bez malowania, Usuwanie brodawki wirusowej - elektrokoagulacja

  Zabiegi pierwsza klasa!

 • JO
  5.0
  Oczyszczanie skóry głowy, Infuzja tlenowa - regeneracja łuski włosa

  Pani Laura jest bardzo miłą, kompetentną i pomocną osobą. Cierpliwie i szczegółowo wytłumaczyła mi wszystko co dzieje się z moimi włosami, poleciła wykonać konkretne badania, a także delikatnie i profesjonalnie wykonała zabiegi. Bardzo gorąco polecam!

Udogodnienia

 • Parking

 • Akceptacja kart płatniczych

 • Przyjazne dla dzieci

 • Zwierzęta dozwolone

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.