Elixir Studio Estetyki Ciała - Opinie

Konstancińska, 2/u17, 02-942 Warszawa
5.0
4 opinie

Opinie

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Zdecydowanie warto się tu wybrać. Wszystkie zabiegi jak do tej pory wykonane na bardzo wydokim poziomie i z dużą starannością. Widać, że salon dba o Klienta i nie lekceważy w? :-żadnych procedur wykonywania zabiegów, w tym higieny a dla mnie to podstawa u kosmetyczki. Tu czuję się bezpiecznie i komfortowo bo wiem, że jestem w dobrych rękach. Miły salon, przyjemne wnętrza oraz bardzo dobra i profesjonalna ekipa. Można się tu odstresować i o siebie zadbać. Polecam :-)

 • AS
  5.0
  niezweryfikowany

  Jak najbardziej na plus!! To, co najbardziej podoba mi się w tym miejscu to atmosfera. Miejsce emanuje pozytywną energią, dziewczyny tam pracujące są bardzo sympatyczne i profesjonalne i nawet uratowały moją spaloną laserem skórę po wizycie w innym salonie od blizn.. Za każdym razem byłam zadowolona z efektu zabiegów. To co najbardziej mogę polecić to depilacja laserem (Vectus) - ja jestem teraz po 3 sesjach i nogi już prawie idealnie gładkie:)
  pozdrawiam

 • GO
  5.0
  niezweryfikowany

  Jestem ogromną fanką Elixiru. Już samo wejście do gabinetu poprawia mi humor i jest zapowiedzią dobrze spędzonego czasu (nawet jeśli wpadam tam tylko na hennę :) ) Panie kosmetyczki to profesjonalistki. Zawsze potrafią doradzić a swoją pracę wykonują bardzo starannie i dokładnie.
  Cenię sobie też przyjemną, niemal rodzinną atmosferę tego miejsca a ponieważ z natury jestem pedantką, lubię też Elixirowy ład i porządek ;)
  Gorąco polecam to miejsce!

 • AG
  5.0
  niezweryfikowany

  Mam mocną potrzebę pozostawienia tu opinii- bardzo na TAK- co do energii miejsca, jakim jest gabinet kosmetyczny ELIXIR, jakości oferowanych TU usług, a także
  niezwyczajnego piękna oraz profesjonalizmu Pań kosmetyczek TU pracujących.
  Od kilku lat bywam w salonie ELIXIR i wracam TU z przekonaniem. A przecież co krok, mijam jakiś gabinet.
  A jednak nie zmieniam i nie szukam odmiany oraz
  inności.
  Bo i po co zmieniać, kiedy miejsce ELIXIR odpowiada mi całkowicie.
  Panuje tu przyjazna i ciepła atmosfera.
  Zabiegi wykonywane są dokładnie i tak, jak- w mojej opinii- powinny być wykonywane.
  Panie tu pracujące są życzliwe, delikatne, mają tzw. klasę oraz rzadkie wyczucie nie narzucania niczego na siłę.
  Wiedzą bowiem- co i jak robić, i co kluczowe- po co to robią...
  Reasumując- miejsce zdecydowanie warte odkrycia i osobistego przekonania się, że moje powyższe słowa, wynikają po prostu z doświadczenia.
  Bo nic tak nie weryfikuje miejsca oraz ludzi- jak czas i- jak w tym przypadku- ilość indywidualnych zabiegów oraz wizyt.
  I tyle rzec/ napisać chciałam.
  Anna G