Elite Centrum Laseroterapii - Opinie

Pereca 2, Warszawa
4.8
6 opinii

Opinie

 • UL
  5.0
  niezweryfikowany

  w elite usuwałam tatuaż, który już mi się "rozlał" po kilku latach, a kolory tak nieładnie wypłowiały. Tatuaż był usuwany mocnym laserem discovery pico ale dzięki temu efekty były widoczne niemal od razu. U mnie wystarczyły 4 zabiegi żeby pozbyć się tatuażu. Sam zabieg nie był szczególnie bolesny, choć nie było to może przyjemne uczucie, jednak muszę zaznaczyć, że robienie tatuażu boli o wiele bardziej ;) usuwanie trwało jakieś 15 minut także króciutko.

 • M.
  5.0
  niezweryfikowany

  wspaniały salon, najlepszą zachętą jest sam fakt że jest polecany przez same gwiazdy.

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Chciałam podziękować Paniom z salonu Elite za wykonany zabieg Palomar Slim Lipo 3d - miałam wątpliwości ale zostałam przekonana i nie żałuję , a efekty super :))) Dziękuję i Pozdrawiam Kasia

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Korzystam regularnie z usług tego salonu, zaufałam raz i nie żałuję. Raz na jakiś czas robię manicure, zabiegi na ciało i twarz. Ostatnio zastanawiam się nad trwałą depilacją i korektą kształtu brwi - makijażem permanentnym.

 • GA
  4.0
  niezweryfikowany

  Zdecydowałam się u nich na usunięcie śladów po trądziku. Byłam na czterech zabiegach, każdy trwał ok 35 minut. Odczuwalne były delikatne ukłucia, ale na szczęście nie były bardzo uciążliwe. Owszem, kilka dni miałam lekko zaczerwienioną skóra, ale niedługo później wszystko wróciło do normy. Polecam ich klinikę.

 • HA
  5.0
  niezweryfikowany

  Trafiłam do Elite na zabiegi antycellulitowe. Jestem bardzo zadowolona - dobrali indywidualnnie do mnie SPM i ultradźwięki. Faktycznie te zabiegi przyniosły świetny efekt. Polecam to miejsce każdej osobie, która chce pozbyć się cellulitu!