EFFECT STUDIO - Opinions

Babińskiego 79, 33-394 Kraków
4.5
6 opinii

Opinie

 • SY
  3.0
  niezweryfikowany

  Skorzystałam z kuponu na gruperze kupując zabieg - pedicure hybrydowy. Przy salonie duży parking, gabinet czysty, stopy zrobione nieźle i szybko, i to na tyle z plusów. Lakier z paznokci odpadł mi już po kilku godzinach, i to z 5! paznokci, nie wytrzymał nawet dnia.
  Nie polecam, i choć wychodząc byłam przekonana że jeszcze do gabinetu wrócę, bo ceny przyzwoite i warunki też, choć pani w pracy jak za karę, aczkolwiek mnie to nie przeszkadzało, tak trwałość pozostawia wieeeeele do życzenia.

 • GA
  5.0
  niezweryfikowany

  Zdecydowałam się na manicure hybrydowe w tym salonie i nie żałuje. Bardzo miła i fachowa obsługa, plus niski koszt usługi spowodowało, że na pewno tam wrócę. Szeroki wybór kolorów i indywidualne podejście do klienta sprawia, że poleciłam ten salon już kilkoro koleżankami. Jedyna rzecz, na którą trzeba zwrócić uwagę, to dokładne pomalowanie przy skórkach.

 • MO
  5.0
  niezweryfikowany

  Jestem zdziwiona komentarzem negatywnym ponieważ ja i moje dwie koleżanki również korzystałyśmy z manicure hybrydowego w tym salonie i już ja mam go dwa tygodnie i wygląda bardzo dobrze a moje koleżanki tez nie narzekają. Też zabieg miałyśmy z portalu zniżkowego.
  Dodatkowo Pani kosmetyczka ładnie wyregulowała mi brwi. Także polecam

 • NI
  4.0
  niezweryfikowany

  Wybrałam się z kupona na manicure hybrydowy. Generalnie nie wytrzymał nawet 24 godzin!! Zrobiłam w piątek, specjalnie na sobotnie wyjście a już w niedziele miałam 3 odpryski, a jeden "paznokieć" odszedł cały. Wkurzyłam się i w niedziele poszłam je ściągać. kosmetyczka, która to robiła powiedziała, że były źle założone i dlatego odpryskiwały i powinnam reklamować. Masakra. Mogłam się domyślić, że promocyjny manicure za 19 złotych to będzie kaszana.
  BTW - błąd ortograficzny w rubryce OPIS na tej stronie też powinien dać mi do myślenia ;)))

 • MO
  5.0
  niezweryfikowany

  jestem zadowolona z zabiegów wykonywanych w tym gabinecie. Przyznam, że trafiłam tam z groupona na kawitacje (wtedy nie było tak miło). Ale potem wybrałam się na manicure i byłam bardzo zadowolona; teraz chodzę na serie zabiegów z kwasem migdałowym + ampułka i też jestem zadowolona. Mogę śmiało polecieć ten salon.

 • JA
  5.0
  niezweryfikowany

  Miałam wykonywany zabieg na twarz z którego jestem bardzo zadowolona dodatkowo pani kosmetolog doradziła mi jak mam dbać o moją cerę i jakich kosmetyków powinnam używać. POLECAM