efekt-salon

Rodzinna 53, 57-300 Kłodzko (Między mototchnikiem a apteką rodzina wjechać wgłąb )

Zapraszamy Cię drogi Kliencie do naszego salonu mieszczącego się w Kłodzku przy ulicy Wiosennej. Jeżeli zastanawiasz się, co możemy Ci zaproponować – już spieszymy z informacjami. W naszym salonie fryzjersko-kosmetycznym zadbamy kompleksowo o Twoją urodę. Działamy w Kłodzku już od 1997 roku. Od momentu założenia nieprzerwanie szkolimy swoje umiejętności, by jak najlepiej dbać o urodę mieszańców Kłodzka. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem, dzięki czemu możemy idealnie dopasować nasze usługi do jego potrzeb. Dodatkowo, na bieżąco uzupełniamy naszą wiedzę na licznych kursach potwierdzanych międzynarodowymi certyfikatami. Nasi pracownicy podążają również za najnowszymi trendami w stylizacji włosów i paznokci.

Naszym Klientom proponujemy między innymi:
- strzyżenie damskie i męskie;
- koloryzację;
- przedłużanie włosów;
- botox na włosy;
- modelowanie włosów;
- wykonywanie fryzur okolicznościowych;
- manicure i pedicure.

W naszej pracy wykorzystujemy produkty najlepszych marek, od lat docenianych na rynku kosmetycznym. Wykorzystujemy między innymi kosmetyki marki Wella, Loreal, Racoon czy Star Nail.

Jeżeli chcesz umówić się na wizytę u jednego z naszych specjalistów – możesz to zrobić poprzez system rezerwacji online. W łatwy sposób umówisz wizytę w wybranym przez Ciebie terminie.

Zespół

Employee default
Paulina Bałys
Anet2
Aneta Łowkiel
20110817 309
Krzysztof Pahl
Employee default
Grazyna Pahl
Maja Pahl
kosmetolog

Udogodnienia

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.