Efectivo Gabinet Kosmetologiczny Studio Wizażu i Charakteryzacji

1-go maja 41, 41-706 Ruda Śląska

Z myślą o wszystkich mieszkankach i mieszkańcach Górnego Śląska postanowiliśmy stworzyć miejsce, by każdy mógł kompleksowo i bezpiecznie zadbać o urodę oraz dobre samopoczucie przy dostępie do najnowszych technologii i najlepszych kosmetyków światowych marek.

Za profesjonalizm świadczonych usług odpowiada dobrze dobrany zespół, ważne by odpowiedni ludzie znaleźli się na odpowiednim miejscu.

Gabinet prowadzi:
Małgorzata Poloczek - magister kosmetologii, dyplomowany charakteryzator-wizażysta z doświadczeniem w pracy w gabinecie oraz przy sesjach fotograficznych, na planach filmowych, spotach reklamowych i video clipach.

Sprzęt i technologie
Naszym gościom oferujemy dostęp do najnowszych i najskuteczniejszych technologii w zakresie odmładzania, liftingu i modelowania sylwetki (TRIO X7 – wysokiej klasy urządzenie amerykańskiej firmy Sybaritic). Oferujemy wodno-tlenowe złuszczanie naskórka przy użyciu oksybrazji (nowsza wersji mikrodermabrazji). Zapraszamy do skorzystania z odmładzająco-regenerujących zabiegów mezoterapii mikroigłowej – Derma Pen. Do trwałego usuwania włosów, trwale rozszerzonych naczyń i włókniaków wykorzystujemy kanadyjskie urządzenie zaawansowanej technologi Apillus Senio 3 G.

Usługi różne

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.