Przejdź do głównej zawartości

EDEN

Andrzeja 26, 05-800 Pruszków (Wejście od tyłu budynku.)

Salon urody EDEN to salon stworzony przez Emilię Ciurkowską, powstał z myślą o klientach poszukujących kompleksowej pielęgnacji skóry. Preparaty najwyższej klasy oraz autorskie zabiegi poprawią kondycję i wygląd każdej cery.

Szereg zabiegów wykonywanych w salonie EDEN daje pewność, że każdy znajdzie coś dla siebie. Szczególnie polecanym jest zabieg oczyszczający Anti Acne Active - dzięki połączeniu kwasu salicylowego i askorbinowego, praca gruczołów łojowych jest normalizowana.

Kolejnym cieszącym się dużym powodzeniem zabiegiem jest zabieg rozświetlający C-Bright. Przeznaczony jest on dla każdego typu cery - nawilżający, odżywiający skórę oraz pięknie rozjaśniający przebarwienia.

Nowoczesnym i nieinwazyjnym zabiegiem mającym na celu odmłodzić, odżywić, rozjaśnić i odbudować skórę jest zabieg Shine Meso. Polega on na wprowadzeniu w głąb komórki składników rozjaśniających za pomocą prądu impulsywnego.

Obok manicure i pedicure, na szczególną uwagę zasługuje zabieg z użyciem Eye Lift, dzięki któremu problem zmarszczek mimicznych wokół oczu, zasinień czy tzw. “worków” pod oczami przestanie istnieć. Dzięki terapii światłem niebieskim i czerwonym, ciepłu, galwanizacji oraz mikromasażowi wibracyjnemu skóra wokół oczu będzie rozjaśniona, ujędrniona i nawilżona, a zmarszczki wokół oczu znacznie się zmniejszają.

W każdym miesiącu salon urody EDEN przygotowuje specjalną ofertę i produkt miesiąca. Salonu urody EDEN znajduję się w Pruszkowie przy ulicy Andrzeja 26.

Do zobaczenia!

Do tego salonu umówisz się także przez Booksy. Rezerwacja dostępna także przez Booksy

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa