Przejdź do głównej zawartości

HELSE MEDICA (Ecosfera, DoktorPodolog)

Warszawska 98, 80-180 Gdańsk

Zdrowie i piękno to pierwszy krok do szczęścia
W naszej klinice szwedzkie motto „nie za dużo, nie za mało” to recepta na piękno i zdrowie.
W skład Helse Medica wchodzą znane Wam marki - Ecosfera oraz DoktorPodolog.pl
Znajdziesz tu ofertę wielu nowoczesnych zabiegów medycyny estetycznej oraz uzyskasz kompleksową pomoc z zakresu podologii, flebologii, fizjoterapii oraz wybranych zabiegów chirurgicznych i badań diagnostycznych.

Chcesz mądrze zadbać o siebie, odmłodzić swoją twarz czy wyszczuplić sylwetkę?

Szukasz pomocy z powodu wstydliwych problemów takich jak blizny, hemoroidy, żylaki, nadpotliwość czy chrapanie? Masz wady postawy czy problemy ze stopami?

Jeżeli zależy Ci na najwyższej jakości i bezpieczeństwie zabiegów oraz miłej atmosferze - jesteś na dobrej drodze. Zapoznaj się z ofertą Helse Medica i skontaktuj się z nami jak najszybciej.

Koncentrujemy się na zdrowiu, naturalności i autentyczności, zdrowej cerze i zadbanym ciele. Szeroki wachlarz usług i zabiegów zapewnia naszym pacjentom kompleksową opiekę w drodze do osiągnięcia poczucia komfortu i szczęścia.

Oddajesz się w dobre ręce. Pracujemy z profesjonalistami.
Starannie wybieramy osoby, które z nami współpracują. Chcemy mieć pewność, że są ekspertami w swojej dziedzinie. Ale to nie wszystko! Przekonasz się, że spotkasz po prostu przemiłe osoby, z którymi miło spędzisz czas. Odwiedź nas, porozmawiaj, zostań z nami :)