Duo Beauty Anna Gawełczyk

Wolności 20, 41-700 Ruda Śląska

Duo Beauty to salon kosmetyczny, w którym zadbasz o swoją urodę z najwyższą starannością. Oferuję nie tylko podstawowe zabiegi kosmetyczne, takie jak makijaż, henna brwi, depilacja, manicure czy pedicure. W mojej ofercie znajdą Państwo również makijaż permanentny, zabiegi parafinowe, czy stylizacja rzęs i paznokci.

Jako doświadczony kosmetolog wiem, jak ważne dla każdej kobiety jest nienaganne prezentowanie swojego wizerunku. Wygląd szczególnie ważny jest w pracy, ale nie wolno zapominać, że kiedy wyglądamy promiennie na co dzień, nasze samopoczucie jest o wiele lepsze! Dlatego też regularne wizyty w salonie DUO Beauty pomogą zachować piękny i zdrowy wygląd, a także przyczynią się do znacznej poprawy samopoczucia.

Moim atutem jest niewątpliwie indywidualne podejście do klientki, certyfikowane doświadczenie w branży i niesamowita pasja oraz ogromna wyobraźnia, którą nierzadko widać na moich nietuzinkowych stylizacjach paznokci.

Zachęcam do zapoznania się z cennikiem oraz pełną ofertą mojego salonu. W razie zainteresowania mogą Państwo za pomocą kilku kliknięć myszą, zarezerwować wizytę online na dowolny termin.

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia salonu Duo Beauty, który znajduje się na ul. Wolności 20 w Rudzie Śląskiej.

Udogodnienia

  • Parking

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.