Przejdź do głównej zawartości

Dr Marzena Juszczyk-Gontaszewska Medycyna Estetyczna

Pirenejska 14, 33-100 Tarnów (os. Nauczycielskie, firma GOTAR (druga uliczka w prawo))

Chciałabyś szybko i nieinwazyjnie przywrócić swojej twarzy młodzieńczy wygląd? Marzysz o tym, żeby ujędrnić skórę i wygładzić zmarszczki? A może chcesz wymodelować usta, żeby stały się pełne i zmysłowe – ale bez nienaturalnego efektu? Nazywam się MARZENA JUSZCZYK-GONTASZEWSKA, jestem doświadczonym lekarzem medycyny estetycznej i pomogę Ci podkreślić atuty Twojej urody szybko, bezpiecznie i bez sztucznego rezultatu!

Rozumiem, że dla każdej z nas wygląd jest ważny. Bo atrakcyjność fizyczna sprawia, że czujemy się pewne siebie, zadowolone z życia i możemy podbijać świat! Dlatego moim celem jest rozwiązywanie rozmaitych problemów skóry, a działanie anti-aging to dla mnie podstawa. W zależności od Twoich potrzeb oraz kondycji skóry, dobiorę dla Ciebie indywidualną terapię, która zapewni Ci dokładnie takie rezultaty, o jakich marzysz!

W moim gabinecie skorzystasz z zabiegów, które wspomagają naturalną regenerację skóry albo metod naprawczych, które zapewniają błyskawiczne i trwałe efekty w poprawie wyglądu.

Zapraszam,
dr n.med. Marzena Juszczyk-Gontaszewska

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa