Dr Legrand - aesthetic clinic

Zamkowa 2a/5, 30-301 Kraków

Aestetic Clinic Dr Legrand to profesjonalna klinika urody. Pracuje w niej szereg ekspertów, w tym lekarze medycyny estetycznej oraz chirurdzy plastycy, wyspecjalizowani w zakresie kosmetologii i dermatologii. Aestetic Clinic to placówka medyczna, w której warto nie tylko odmłodzić i poprawić wygląd, ale można także poradzić sobie z różnorodnymi problemami zdrowotnymi.

Ogromną zaletą kliniki jest przyjazna atmosfera oraz to, że każdy pacjent traktowany jest indywidualnie. Lekarz przeprowadza z nim wnikliwy wywiad, na podstawie którego doradza możliwie najskuteczniejszą terapię. Wszystkie zabiegi w klinice realizowane są przy użyciu nowoczesnego sprzętu oraz wysokiej klasy kosmetyków i preparatów. Nadrzędnym celem lekarzy są komfort, bezpieczeństwo oraz pełne zadowolenie pacjentów.

W klinice można skorzystać z bardzo szerokiej oferty specjalistycznych usług kosmetycznych. Wśród nich znajduje się m.in. usuwanie owłosienia, zmian skórnych i blizn, redukowanie cellulitu oraz rozstępów, miejscowe odchudzanie i przywracanie skórze jędrności. W Aestetic Clinic Dr Legrand można również wyleczyć trądzik różowaty i różnego rodzaju zmiany skórne. Lekarze zajmują się też korygowaniem opadających policzków i obwisłych piersi, a także usuwają tatuaże, piegi i plamy starcze.

Klinika Dr Legrand położona jest w centrum Krakowa przy ul. Zamkowej 2A/5. Budynek jest dostępny dla osób niepełnosprawnych. W pobliżu znajduje się parking. Zapraszamy na specjalistyczne konsultacje.

Kosmetyczka
Depilacja
Medycyna estetyczna
5.0
112 opinii

Opinie

 • AL
  5.0

  zabiegi przeprowadzane bardzo profesjonalnie w miłej atmosferze, plus pyszna kawa :) Jestem bardzo zadowolona-polecam!

 • EL
  5.0

  Pani Doktor Lidia Majewska jest osobą bardzo kompetentną i bardzo miłą. Fantastyczny kontakt z pacjentem. Przyjeżdżam do niej z Francji , by dokonać korekcji mojej twarzy. Polecam wszystkim Panią Doktor .

 • RE
  5.0

  Jak zwykle fantastycznie :)

 • MA
  5.0

  Profesjonalna obsługa i dobre samopoczucie. Polecam

 • JA
  5.0

  Pani Doktor Budzyńska jest znakomitym, profesjonalnym chirurgiem plastycznym. Poświęciła mi dużo czasu na wytłumaczeniu na czym zabieg będzie polegał. Usuwałem 2 znamiona na twarzy, z których praktycznie nie został żaden ślad. Po zabiegu międzyczasie przed terminem ściągnięcia szwów Pani Dokor chciała mnie zobaczyć aby stwierdzić czy wszystko jest w porządku i czy rany goją się dobrze. Jestem zachwycony jej podejściem do pacjenta, jest bardzo sympatyczna, wyrozumiała i napewno skorzystam jeszcze z usług Pani Doktor. Tym samym gorąco polecam!

Zespół

Aneta
Aneta Koczur
Ania maa
Anna Cymerman
Employee default
Sabina Durczewska
Lidia 2
dr n. med. Lidia Majewska
Employee default
Agnieszka Budzyńska

Udogodnienia

 • Parking
 • Akceptacja kart płatniczych
 • Dostępne dla niepełnosprawnych
 • Internet (Wi-Fi)
 • System komentarzy
 • Rezerwacja natychmiastowa
Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.