Przejdź do głównej zawartości

Dotyk Natury Day Spa

3 Maja 50, 17-200 Hajnówka

Lipolaser

 • na brzuch 30 min
  100 zł
 • uda i pośladki 30 min
  100 zł
 • na uda 30 min
  100 zł
 • na pośladki 30 min
  100 zł
 • brzuch i boczki 30 min
  100 zł
 • pośladki i boczki 30 min
  100 zł
 • ramiona 30 min
  100 zł

REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ Z PROBLEMATYCZNYCH MIEJSC

Na wybraną partię ciała przykładane są cztery głowice emitujące wiązki laserowe. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i nieinwazyjny, dający jedynie uczucie delikatnego ciepła.

Jest to tzw. zimny laser, który emituje światło o długości 650nm. Wiązka świetlna poprzez poszczególne warstwy skóry kieruje się do komórek tłuszczowych, w których pod jej wpływem dochodzi do reakcji chemicznej mającej na celu rozbicie triglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. Przekazywane są one do układu limfatycznego, a następnie wydalane z organizmu. Światło lasera nie niszczy błon komórek tłuszczowych, a jedynie w wyraźny i kontrolowany sposób wpływa na ich objętość. Przypomina to proces wysuszania dojrzałych winogron, tak by stały się rodzynkami. Laser działa jedynie na komórki tłuszczowe, nie uszkadza okolicznych tkanek czy naczyń krwionośnych. Co równie istotne sposób generowania wiązki promieni laserowych zapobiega nadmiernemu rozluźnieniu skóry i nie stwarza zagrożenia powstania nierówności.

Ogromną zaletą lipolasera jest to, że można go stosować wszędzie tam, gdzie zgromadził się nadmiar tkanki tłuszczowej trudnej do zredukowania w bardziej tradycyjny sposób jak dieta, czy ćwiczenia. Lipolaser pozwala Ci na dowolne modelowanie sylwetki. Mężczyźni najczęściej chcą wyszczuplić takie obszary: brzuch, ramiona, nogi, plecy lub podbródek. Metoda sprawdza się również w przypadku ginekomastii.

EFEKTY: redukcja trudnej do usunięcia tkanki tłuszczowej, wymodelowanie i wysmuklenie miejsc poddawanych zabiegowi, zmniejszenie cellulitu, usunięcie nadmiaru wody i toksyn z organizmu, poprawienie ogólnej kondycji i jędrności skóry, nieinwazyjna alternatywa dla liposukcji chirurgicznej, brak efektu jo-jo

PRZECIWWSKAZANIA: problemy z sercem, wrzody na żołądku, wysokie ciśnienie, cukrzyca, otwarte rany, ciąża, karmienie piersią, rany i operacje - nie szybciej niż po upływie 3 miesięcy, na 1 - 2 miesiące przed zabiegiem należy przestać brać tabletki odchudzające, brak diety - jedzenie wysokokalorycznej żywności jest nie wskazane ze względu na możliwe powikłania.

Aby uzyskać pożądany efekt warto przyjąć zabiegi w serii 2 razy w tygodniu. Profilaktycznie jednak przynajmniej raz w miesiącu. Dla osiągnięcia najlepszych z możliwych efektów zabieg warto połączyć z masażem limfatycznym, presoterapią aparatem uciskowym lub najlepiej – dermomasażem próżniowym.