"DOSIEŃKOWE" Dobrochna Suwiczak

Grunwaldzka 129a, 64-100 Leszno

Zapraszamy do profesjonalnego gabinetu kosmetyczno-podologicznego w Lesznie. Dosieńkowe to miejsce, w którym można kompleksowo zadbać o stopy. O kondycję skóry i paznokci troszczy się tu doświadczany podolog – Dobrochna Suwiczak. W gabinecie panuje przyjazny, kameralny klimat, który sprawia, że każda wizyta staje się okazją do odpoczynku w miłej atmosferze. Warto zaznaczyć, że gabinet Dosieńkowe cieszy się doskonałą opinią wśród klientek.

Specjalnością gabinetu Dosieńkowe jest podologia. Świadczone są tu różnego rodzaju zabiegi lecznicze, takie jak usuwanie odcisków i modzeli, tamponada, a także profesjonalne zabiegi podologiczne, połączone ze stylizacją paznokci u stóp. W gabinecie Dobrochny Suwiczak można skorzystać też z różnego rodzaju usług kosmetycznych. Ogromną popularnością cieszy się manicure hybrydowy. Klienci często wybierają także pedicure kosmetyczny, pedicure spa lub profesjonalne malowanie paznokci.

Wszystkie zabiegi w gabinecie Dosieńkowe przeprowadzane są z wykorzystaniem wysokiej jakości kosmetyków oraz produktów medycznych ze szczególną troską o zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów. W przypadku schorzeń podologicznych Dobrochna Suwiczak służy także specjalistycznym doradztwem, które pozwoli opracować najskuteczniejszą terapię.

Gabinet kosmetyczno-podologiczny Dosieńkowe położony jest w Lesznie, przy ul. Grunwaldzkiej 129a. Przy budynku znajduje się parking. Miło nam poinformować, że na wizytę w Dosieńkowe można umówić się za pośrednictwem formularza do rezerwacji online. Do zobaczenia w gabinecie!

5.0
2 opinie

Opinie

Zespół

Dobrochna Suwiczak
Dobrochna Suwiczak
Rezerwuj

Udogodnienia

  • Parking

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.