Dom Urody Estetica

Świętego Bartłomieja Apostoła 4, 32-031 Mogilany

Dom Urody Estetica zaprasza na szeroką gamę specjalistycznych zabiegów beauty. Oddaj się w nasze ręce i poczuj moc pozytywnych wibracji. Odśwież z nami swój wygląd, o nic się nie martwiąc. W komfortowych wnętrzach salonu zaznasz prawdziwego relaksu i zadbasz kompleksowo o swoje ciało.
Od pierwszych chwil spotkania poczujesz się u nas absolutnie przyjemnie i naprawdę wyjątkowo. Bo jesteś dla nas najważniejsza! Dbamy o każdy element naszego spotkania. Możesz liczyć na życzliwe przyjęcie, przyjazną atmosferę, mądrą radę, najwyższej jakości usługi,
przeprowadzane w higienicznych warunkach i z użyciem profesjonalnym produktów o potwierdzonej skuteczności. Dokładamy wszelkich starań, żeby sprostać Twoich oczekiwaniom i zrealizować Twoje marzenia. Zabiegi na twarz i ciało dobieramy pod kątem Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji.
Szczegółowo analizujemy wymagania Twojej skóry, żeby nasze spotkanie przyniosło jej jak najwięcej korzyści. Dopieszczamy stylizację paznokci, oprawę oczu i makijaże, bo doskonale wiemy, że elegancja i szyk to najważniejsze cechy podkreślające urodę współczesnej kobiety.
Skupiamy uwagę na detalach i precyzji wykonania każdego z naszych zabiegów. Dzięki temu efekty końcowe wprawią Cię w zupełny zachwyt. Zapraszamy.

Udogodnienia

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.