DOBRA AURA

Jesionowa 35/1, 50-504 Wrocław (Gabinet znajduje się w Rodzinkowo.Centrum rozwoju i wsparcia psychologiczno-pedagogicznego)

Na Dobrą Aurę składa się wiele aspektów - zaangażowany i sympatyczny pracownik, miła atmosfera, piękne wnętrze i zapach. Tak właśnie Klienci opisują wrocławski salon Pani Aurelii Hewak.

To miejsce, które jest przytulną przystanią, w której zapomnisz o stresie i obowiązkach, aby odnaleźć spokój ciała i duszy. Tu przy blasku świec, nastrojowej muzyce poczujesz się wyjątkowo. Właścicielka bardzo dba o to, aby każdy mógł się wyciszyć i zrelaksować.

Specjalnością salonu są masaże relaksacyjne oraz zabiegi wspomagające walkę z cellulitem. Pani Aurelia wykorzystuje tylko naturalne, ekologiczne kosmetyki, które można przetestować również w domowym zaciszu.

Warto wyróżnić tematyczne rytuały, które przygotowywane są w Dobrej Aurze. Odpowiednie olejki i masaże dostosowane są do pory roku oraz konkretnych potrzeb klienta.

Na wizyty można umawiać się online.

Salon znajduje się przy ulicy Jesionowej 35/1 Wrocław

5.0
8 opinii

Opinie

 • AS
  5.0
  Rytuał Mango

  Polecam Panią Masażystkę ! :)

 • WO
  5.0
  Masaż relaksacyjno-aromatyczny

  Bardzo miła obsługa, masaż na wysokim poziomie. Polecam dla wszystkich zapracowanych, świetny relaks i ukojenie dla obolałych mięśni.

 • TO
  5.0
  Masaż relaksacyjno-aromatyczny

  Wszystko super polecam serdecznie !

 • KA
  5.0
  Masaż pleców

  Szczerze polecam Dobrą Aurę. Pod dotykiem Aurelii można się zrelaksować i odstresować, poczuć jak napięcie opuszcza ciało. Aurelia dba o klienta i jego komfort od samego początku do końca wizyty.

 • EW
  5.0
  Body shaping

  Body Shaping to super masaż próżniowy na cellulit. Polecam gabinet Pani Aurelii Dobra Aura. Pani Aurelia to kompetentna i profesjonalna osoba zna się na rzeczy. Zawsze da jakiś rabacik. Właśnie skończyłam serię zabiegów i jestem bardzo zachwycona efektami. Już po pierwszym zabiegu widziałam efekt na udach. Cellulit się zmniejszył, uda wydają się szczuplejsze, a skóra jest bardziej nawilżona i jędrniejsza. Szkoda marnować czasu na inne zabiegi bo ten skutecznie "zabija" ten wredny cellulit.

Zespół

Aurelia Hewak
Aurelia Hewak

Udogodnienia

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.