Przejdź do głównej zawartości

DK Rzęsownia

Wojskowa 20, 08-110 Siedlce

Marzysz o elektryzującym spojrzeniu? Długie, gęste i podkręcone rzęsy są najpiękniejszą oprawą oka. Niestety, natura nie zawsze obdarowuje tak idealnymi włoskami. Na szczęście możemy jej pomóc. Siedlecki salon SK Rzęsownia powstał, abyś codziennie mogła wyglądać jak prawdziwa gwiazda.

Jesteśmy po to, żebyś stała się jeszcze piękniejsza. Naszą specjalnością jest przedłużanie i zagęszczanie rzęs różnymi metodami (1:1, 2:1, 3:1, 4:1. „Hollywood” 5:1). Zajmujemy się także okresowym uzupełnianiem stylizacji. W DK Rzęsowni wykorzystujemy do tego jedynie sprawdzone włoski, które wyglądają naturalnie i są trwałe. Przyklejamy je za pomocą delikatnych preparatów, które nie niszczą naturalnych rzęsek i są przyjazne dla skóry. W naszym salonie wykonujemy także efektowny makijaż permanentny oraz dbamy o urodę za pomocą specjalistycznych zabiegów kosmetycznych, takich jak m.in. biorewitalizacja.

Wszystkie zabiegi przeprowadzamy w kameralnych i przytulnych wnętrzach. Nasi pracownicy to prawdziwi profesjonaliści, którzy z przyjemnością udzielą wszystkich informacji na temat świadczonych usług i doradzą najlepsze rozwiązania.

DK Rzęsownia znajduje się w Siedlcach przy ul. Wojskowej 20 – tuż przy Galerii Siedlce. Chcesz umówić się na wizytę? Teraz nie musisz już dzwonić do naszego salonu. Wystarczy, że skorzystasz z wygodnego systemu rezerwacji internetowych. Zadbaj o siebie i zrób sobie rzęsy na poprawę humoru!