Diamonds Studio - Opinie

Będzin
5.0
3 opinie

Opinie

 • EW
  5.0
  niezweryfikowany

  u pani Ewelinki robiłam makijaż do ślubu, malowała się również moja mama która do dziś jest zachwycona jak ogląda zdjęcia :) jeśli chodzi o mnie, to nie wierzyłam, że mogę wyglądać tak pięknie, makijaż jak u gwiazd, naprawdę z czystym sumieniem polecam każdemu! p.s. mojego męża też lekko przypudrowała i zakryła wypryski idealnie wręcz (gratis) pozdrawiam! Ewcia z Sosnowca

 • BK
  5.0
  niezweryfikowany

  W salonie Pani Eweliny robiłam sobie już dwukrotnie rzęsy metodą Blink&Go. Efekt zdumiewających rzęs utrzymywał się na moich oczach przez 4 pełne tygodnie. Co istotne, że po pewnym okresie od ściągnięcia mi doklejanych rzęs moje własne rzęsy stały się bardziej gęste i MOCNIEJSZE! Ponadto w salonie robiłam także paznokcie żelowe i hybrydowe, które również trzymały się na mojej płytce paznokcia 5 tygodni.

 • SW
  5.0
  niezweryfikowany

  W Diamonds Studio miałam robiłam sobie rzęsy, paznokcie i makijaż ślubny, a później do sesji, wszystko w pakiecie :) wygodnie ale przede wszystkim wszystko było pierwsza klasa! nawet koleżanka która ma ślub za rok wzięła namiar na panią Ewelinę :) nie wiem czy mogę powiedzieć, ale dostałam rabat przy zakupie wszystkich usług więc pewnie to jest praktykowane, w każdym razie polecam! testowałam na sobie chyba wszystko co można w tym salonie i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że 100% profesjonalizm i super jakość (rzęsy miałam około 2 tygodnie, makijaż się trzymał do rana prawie nietknięty, a paznokcie chyba 3 tygodnie i zdjęłam) POLECAM!!! Sylwia W.