DIAMOND SHINE BY ILONA CYGAN

ŁUŻYCKA 32C, 30-658 Kraków

Salon stylizacji paznokci DIAMOND SHINE to miejsce, w którym profesjonalnie zadbasz o swoje dłonie. Moja praca jest również pasją o czym przekonało się wiele Klientek. Specjalizuję się w manicure frezarkowym, kombinowanym oraz przedłużaniu paznokci zarówno metodą żelową jak i hybrydową. Uwielbiam wszelkiego rodzaju zdobienia. W wykonywane stylizacje wkładam całe swoje serducho po to aby każdy paznokieć był dopieszczony do maksimum bo nie ma nic piękniejszego jak uśmiech na twarzy Klientki która widzi efekt końcowy. Rzeczy niemożliwe wykonuję na miejscu natomiast na cuda trzeba trochę poczekać :-). Odbyłam wiele profesjonalnych szkoleń szkoleń bo stawiam swoją pracę i pasję na pierwszym miejscu a także aby była na najwyższym poziomie. Wg mnie uczyć się trzeba całe życie i tego się trzymam mocno. Dołącz do grona stałych Klientek już teraz i ciesz się pięknym wyglądem swoich dłoni na co dzień.
W razie pytań można się skontaktować telefonicznie pod numerem 669 470 134 lub pisząc wiadomość na fb.com/diamondshinekrakow.

BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA NOWYCH JAK I STAŁYCH KLIENTEK!!!
NOWE KLIENTKI:
Nowe klientki, które są umówione „na pierwszą wizytę” (z dużym wyprzedzeniem, w okresach Świątecznych lub na przedłużenie żelem w kształtach awangardowych) są zobowiązane do wpłaty w wysokości 50% ceny usługi na którą została dokonana rezerwacja jako zadatek i zabezpieczenie dla mnie, że dana klientka pojawi się na umówionej wizycie. Zadatek jest bezzwrotny – w przypadku nie pojawienia się na umówionej wizycie (w przeciwnym przypadku kwota wykonanej usługi jest pomniejszana o kwotę zadatku). Od czasu umówienia się czekam na przelew max. do 3 dni roboczych (przy czym termin wpłaty zadatku to jest data wpływu na konto salonu!!!) po tym czasie termin automatycznie przepada i dana klientka jest wykreślana z tego terminu. Wpłaty zadatku należy dokonać na poniższe dane.

STAŁE KLIENTKI:
Stałe klientki, które umawiają się zazwyczaj kilka terminów z wyprzedzeniem i ODWOŁUJĄ w ostatniej chwili a także nowe klientki (w dniu wizyty!!! lub po godzinie 9:00 dnia poprzedzającego wizytę) co uniemożliwia przyjście innej klientce ,której zależy na danym terminie będą zobowiązane do zapłaty przy kolejnej wizycie kwoty 50 złotych (jest to kwota bezzwrotna) w celu uregulowania wizyty, która się nie odbyła. Niestety wprowadzam takie zasady ponieważ było parę takich „incydentów”.

Kochane same wiecie, że za każdym razem staram się Was wszystkie przyjąć a niejednokrotnie zdarzyło się tak, że odwoływałyście wizytę w tym samym dniu!!! na dodatek z informacją o zapisanie na najbliższy (i najszybszy!!!) możliwy termin a ja przekładałam dla Was wizytę na którą np. i tak się nie pojawiacie. W związku z powyższym kochane klientki ja jestem jedna i ręce mam dwie dlatego bardzo chciałabym abyśmy się wzajemnie szanowały. Takie sytuacje się powtarzały co powodowało luki w grafiku, a ja musiałam odwoływać klientki, które były zainteresowane terminami.

SSP DIAMOND SHINE BY ILONA CYGAN
30-658 KRAKÓW, UL. ŁUŻYCKA 32C
numer konta:
75 1050 1445 1000 0092 5532 1789

Wszystkie usługi

5.0
30 opinii

Opinie

 • AS
  5.0
  UTWARDZENIE PAZNOKCI BAZĄ PROTEINOWĄ+KOLOR

  Świetnie zrobiona hybryda 😊😊

 • MA
  5.0
  USUNIĘCIE "OBCEJ" HYBRYDY/ŻELU/AKRYLU, ZDOBIENIA, NADBUDOWANIE PAZNOKCI BAZĄ PROTEINOWĄ+KOLOR - pierwsza wizyta - nowa nadbudowa

  Jeszcze nigdy nie wyszłam tak zadowolona z paznokci.Pani Ilona to prawdziwa profesjonalistka, zna się doskonale na tym co robi.Zadbała o moje paznokcie z największą starannością, a do tego w salonie panuje bardzo miła ciepła atmosfera.Polecam z całego serca:)

  DS
  Odpowiedź od DIAMOND SHINE BY ILONA CYGAN:

  Dziękuję bardzo❤ i do zobaczenie ponownie💋💋💋

 • KA
  5.0
  MANICURE HYBRYDOWY+KOLOR

  Pani Ilonka zrobiła wspaniały manicure, uratowała łamiący się pazurek, dzięki zabiegom moje dłonie z wizyty na wizytę stają się coraz bardziej zadbane, a miałam problem z naprawdę paskudnymi skórkami. P.S. Pani Ilonko, baaardzo dziękujemy za poprzednie, przepiękne życzenia ślubne :):):):)

  DS
  Odpowiedź od DIAMOND SHINE BY ILONA CYGAN:

  Pani Karolino bardzo dziękuję za opinię i ciszę się razem z Panią. Dla mnie to coś wspaniałego móc być malutką cząsteczką w tym najważniejszym i najpiękniejszym dniu. Pozdrawiam serdecznie i do milusińskiego😍😍😍

 • EW
  5.0
  ZDOBIENIA, NADBUDOWANIE PAZNOKCI BAZĄ PROTEINOWĄ+KOLOR - uzupełnienie do 4 tygodni

  Jestem BARDZO BARDZO zadowolona. Perfekcja i profesjonalizm w każdym detalu. Serdecznie polecam 😊

  DS
  Odpowiedź od DIAMOND SHINE BY ILONA CYGAN:

  Bardzo dziękuję i baaardzo się cieszę😘😘😘 do zobaczyska 😍

 • AS
  5.0
  MANICURE HYBRYDOWY+KOLOR, USUNIĘCIE "OBCEJ" HYBRYDY/ŻELU/AKRYLU, ZDOBIENIA

  Bardzo profesjonalnie. Polecam 😊

  DS
  Odpowiedź od DIAMOND SHINE BY ILONA CYGAN:

  Bardzo dziękuję😘

Zespół

Data
ILONA CYGAN

Udogodnienia

 • Parking

 • Akceptacja kart płatniczych

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.