DIAMOND SHINE BY ILONA CYGAN

ŁUŻYCKA 32C, 30-658 Kraków

Salon stylizacji paznokci DIAMOND SHINE to miejsce, w którym profesjonalnie zadbasz o swoje dłonie. Moja praca jest również pasją o czym przekonało się wiele Klientek. Odbyłam wiele profesjonalnych szkoleń szkoleń bo stawiam swoją pracę i pasję na pierwszym miejscu a także aby była na najwyższym poziomie.

Dołącz do grona stałych Klientek już teraz i ciesz się pięknym wyglądem swoich dłoni na co dzień!!!

W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny📞 pod numerem telefonu 📱 669470134669 470 134 lub pisząc wiadomość na fb.com/diamondshinekrakow lub w direct (na ig) love_nails_ilona.

BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA NOWYCH JAK I STAŁYCH KLIENTEK!!!
NOWE KLIENTKI:
Nowe klientki, które są umówione „na pierwszą wizytę” są zobowiązane do wpłaty zadatku w wysokości 50 zł. na którą została dokonana rezerwacja. Zadatek jest bezzwrotny – w przypadku nie pojawienia się na umówionej wizycie (w przeciwnym przypadku kwota wykonanej usługi jest pomniejszana o kwotę zadatku). Od czasu umówienia się czekam na przelew do 3 dni roboczych. W przypadku braku wpływu zadatku klientka jest wykreślana z tego terminu (bez dodatkowego powiadomienia). Wpłaty zadatku należy dokonać na poniższe dane.
SSP DIAMOND SHINE BY ILONA CYGAN
30-658 KRAKÓW, UL. ŁUŻYCKA 32C
numer konta:
75 1050 1445 1000 0092 5532 1789

WSZYSTKIE KLIENTKI:
Wizytę należy przenieść lub odwołać z min. 24-godzinnym wyprzedzeniem (nie wliczając w to niedzieli ponieważ jest to dzień wolny od pracy!!!) poprzez stronę. Jeśli taka opcja jest nie dostępna oznacza to że czas minimalny już minął. W momencie gdy klientka się nie pojawi (blokując przyjście innej klientce) jest zobowiązana do zapłaty przy kolejnej wizycie kwoty 50 złotych (jest to kwota bezzwrotna) w celu uregulowania wizyty, która się nie odbyła.

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.