DIAMOND SHINE BY ILONA CYGAN

ŁUŻYCKA 32C, 30-658 Kraków

Salon stylizacji paznokci DIAMOND SHINE to miejsce, w którym profesjonalnie zadbasz o swoje dłonie. Moja praca jest również pasją o czym przekonało się wiele Klientek. Specjalizuję się w manicure frezarkowym, kombinowanym oraz przedłużaniu paznokci zarówno metodą żelową jak i hybrydową. Uwielbiam wszelkiego rodzaju zdobienia. W wykonywane stylizacje wkładam całe swoje serducho po to aby każdy paznokieć był dopieszczony do maksimum bo nie ma nic piękniejszego jak uśmiech na twarzy Klientki która widzi efekt końcowy. Rzeczy niemożliwe wykonuję na miejscu natomiast na cuda trzeba trochę poczekać :-). Odbyłam wiele profesjonalnych szkoleń szkoleń bo stawiam swoją pracę i pasję na pierwszym miejscu a także aby była na najwyższym poziomie. Wg mnie uczyć się trzeba całe życie i tego się trzymam mocno. Dołącz do grona stałych Klientek już teraz i ciesz się pięknym wyglądem swoich dłoni na co dzień.
W razie pytań można się skontaktować telefonicznie pod numerem 669 470 134 lub pisząc wiadomość na fb.com/diamondshinekrakow.

BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA NOWYCH JAK I STAŁYCH KLIENTEK!!!
NOWE KLIENTKI:
Nowe klientki, które są umówione „na pierwszą wizytę” są zobowiązane do wpłaty w wysokości 50% ceny usługi na którą została dokonana rezerwacja jako zadatek i zabezpieczenie dla mnie, że dana klientka pojawi się na umówionej wizycie. Zadatek jest bezzwrotny – w przypadku nie pojawienia się na umówionej wizycie (w przeciwnym przypadku kwota wykonanej usługi jest pomniejszana o kwotę zadatku). Od czasu umówienia się czekam na przelew max. do 3 dni roboczych (przy czym termin wpłaty zadatku to jest data wpływu na konto salonu!!!) po tym czasie termin automatycznie przepada i dana klientka jest wykreślana z tego terminu. Wpłaty zadatku należy dokonać na poniższe dane.

STAŁE KLIENTKI:
Stałe klientki, które umawiają się zazwyczaj kilka terminów z wyprzedzeniem i ODWOŁUJĄ w ostatniej chwili a także nowe klientki (w dniu wizyty!!!) uniemożliwia to przyjście innej klientce ,której zależy na danym terminie będą zobowiązane do zapłaty przy kolejnej wizycie kwoty 50 złotych (jest to kwota bezzwrotna) w celu uregulowania wizyty, która się nie odbyła. Wizyty należy odwołać z minimum 24-godzinnym wyprzedzeniem, w okresie przedświątecznym (2 tygodnie przed Świętem) wizytę należy odwołać z min. 3-dniowym wyprzedzeniem (nie wliczając w to niedzieli która jest dniem wolnym od pracy). Niestety wprowadzam takie zasady ponieważ było parę takich „incydentów”.

Kochane same wiecie, że za każdym razem staram się Was wszystkie przyjąć a niejednokrotnie zdarzyło się tak, że odwoływałyście wizytę w tym samym dniu!!! na dodatek z informacją o zapisanie na najbliższy (i najszybszy!!!) możliwy termin a ja przekładałam dla Was wizytę na którą np. i tak się nie pojawiacie. W związku z powyższym kochane klientki ja jestem jedna i ręce mam dwie dlatego bardzo chciałabym abyśmy się wzajemnie szanowały. Takie sytuacje się powtarzały co powodowało luki w grafiku, a ja musiałam odwoływać klientki, które były zainteresowane terminami.

SSP DIAMOND SHINE BY ILONA CYGAN
30-658 KRAKÓW, UL. ŁUŻYCKA 32C
numer konta do wpłat:
75 1050 1445 1000 0092 5532 1789

5.0
52 opinie

Opinie

 • AN
  5.0
  MANICURE FREZARKOWY + HYBRYDA

  Przyjemna atmosfera, dokładne wykonanie.

  DS
  Odpowiedź od DIAMOND SHINE BY ILONA CYGAN:

  Dziękuję😘😘😘

 • JO
  5.0
  UTWARDZENIE NATURALNEJ PŁYTKI ŻELEM+KOLOR, USUNIĘCIE HYBRYDY/ŻELU/AKRYLU, ZDOBIENIA

  Ladnie i profesjonalnie wykonane paznokcie. Polecam

  DS
  Odpowiedź od DIAMOND SHINE BY ILONA CYGAN:

  Dziękuję😍😍😍

 • MA
  5.0
  ZDOBIENIA, UZUPEŁNIENIE PAZNOKCI ŻELOWYCH+KOLOR - uzupełnienie powyżej 3 tygodni

  Super profesjonalnie jak zawsze. Dziękuję ;)

  DS
  Odpowiedź od DIAMOND SHINE BY ILONA CYGAN:

  Dziękuję❤

 • AN
  5.0
  MANICURE FREZARKOWY + HYBRYDA

  Jak zawsze miła atmosfera. Sprawnie dokładnie, super porada odnośnie nowego koloru lakieru:)

  DS
  Odpowiedź od DIAMOND SHINE BY ILONA CYGAN:

  Dziękuję bardzo❤

 • KA
  5.0
  MANICURE FREZARKOWY + HYBRYDA, ZDOBIENIA

  Jak zwykle wspaniale 😍😍

  DS
  Odpowiedź od DIAMOND SHINE BY ILONA CYGAN:

  Bardzo się cieszę❤❤❤

Zespół

ILONA CYGAN
ILONA CYGAN
właściciel

Udogodnienia

 • Parking

 • Akceptacja kart płatniczych

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.