DIAMENT STUDIO FRYZJERSKIE

Kordeckiego 14, 63-400 Ostrów Wielkopolski

Nasze piękno jest jak nieoszlifowany diament. Aby nabrało pełnego blasku, należy o nie odpowiednio zadbać. Zapraszamy do salonu fryzjerskiego, które zlokalizowane jest w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Kordeckiego 14. Otaczamy nasze klientki najlepszą opieką. Troszczymy się o przyjazną atmosferę i oferujemy zabiegi na najwyższym poziomie.
W ofercie naszego salonu fryzjerskiego znajdą Państwo kompleksowe usługi z zakresu stylizacji fryzur. Naszą specjalnością są obcięcia, upięcia i koloryzacja. Oferujemy modelowanie, ściąganie koloru, tonowanie . Współpracujemy z renomowaną, włoską firmą SENS.US, która bazuje na naturalnych, ekologicznych produktach.
Bardzo ważny dla nas jest nieustający rozwój i szkolenia. Cenimy sobie naukę, abyśmy mogli oferować najwyższą jakość usług. Uczestniczymy w szkoleniach technicznych, jak również biznesowych nie tylko w Polsce ale i na całym świecie.
Warto zaznaczyć, że nasze studio jest przyjazne dzieciom, a klienci mogą pozostawić samochody na parkingu przed budynkiem. Zapraszamy na wizytę, która pozwoli odpocząć i pozytywnie odmieni wygląd.
Studio Kosmetologiczne Diament oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych na twarz. Zadbamy o piękne spojrzenie dzięki pielęgnacji okolicy oczu. Wypielęgnujemy dłonie wykonując różnego rodzaju manicure, również z niepowtarzalnymi, ręcznie malowanymi wzorami na paznokciach. Zabiegi podologiczne natomiast, przyniosą ulgę obolałym i zmęczonym stopą. Nasz wykfalifikowany podolog dobierze zabiegi dostosowane do potrzeb klienta.
Państwa bezpieczeństwo i zadowolenie jest dla nas sprawą priorytetową i najważniejszą, dlatego wszystkie narzędzia wielokrotnego użytku są dezynfekowane, a następnie sterylizowane na miejscu w medycznym AUTOKLAWIE. Do zabiegów używamy wyłącznie akcesoriów o przeznaczeniu JEDNORAZOWYM.

Fryzjerstwo: 728805349
Kosmetologia:601826524

Fryzjer
5.0
8 opinii

Opinie

 • AG
  5.0

  Bardzo mila wizyta .Polecam

  Agnieszka 09.12.2017
 • KA
  5.0

  Super polecam wszystkim miło i profesjonalnie ☺

  kasia 07.12.2017
 • NI
  5.0

  Obsługa w pełni profesjonalna i przyjemna dla zmysłów!

  Nina 19.10.2017
 • BA
  5.0

  Jestem zadowolona z koloryzacji. W Diamencie mogę liczyć na fachową doradę i jest zawsze miła atmosfera. Życzę samych sukcesów.

  Basia 21.09.2017
  SD
  Odpowiedź od Studio Diament:

  Dziękujemy ,zapraszamy ponownie.

 • KA
  5.0

  super ,miło i wesoło.... polecam szystkim

  kasia 15.09.2017
  SD
  Odpowiedź od Studio Diament:

  Dziękujemy i zapraszamy ponownie :)

Zespół

Data
Małgorzata
Data
Żaneta

Udogodnienia

 • Parking
 • Przyjazne dla dzieci
 • System komentarzy
 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.