Di Origine Trychologia i Kosmetologia Zabiegowa

Krokusowa 34A, 60-175 Poznań

Rzeczywistość stawia przed Twoim organizmem wiele wyzwań, z którymi często niełatwo sobie poradzić. Gabinet Di Origine stoi na straży Twojego dobrego wyglądu i troszczy się o potrzeby Twojego organizmu. Przychodzimy na ratunek Twoim zniszczonym włosom i szarej, zmęczonej, pozbawionej blasku skórze.

W Di Origine dbamy o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie. Właściwie diagnozujemy problemy, które spędzają Ci sen z powiek i organizujemy kompleksowe terapie, mające na celu ich skuteczne rozwiązanie. Dogłębnie analizujemy źródło schorzenia, aby podjąć właściwe kroki do całkowitego wyleczenia. Przeprowadzamy szczegółowy wywiad, badania analityczne oraz obserwacje trychologiczne za pomocą mikrokamery. Indywidualnie dobierając kurację, wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom.

W Di Origine przywracamy piękno i młodość. Przeprowadzamy szereg zabiegów z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, które sprawiają, że metryka przestaje mieć znaczenie. Wsłuchujemy się w Twoje pragnienia. Doradzamy jakie rozwiązania będą dla Ciebie najkorzystniejsze i przyniosą satysfakcjonujące Cię efekty. Troszczymy się o Twoje bezpieczeństwo i właściwą higienę zabiegów. Aplikacja substancji aktywnych (osocza bogatopłytkowego, toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego itd.) odbywa się przy zachowaniu wszelkich zasad aseptyki. Zabiegi wykonuje profesjonalista, posiadający fachową wiedzę i bogate doświadczenie zawodowe, do którego możesz mieć pełne zaufanie.

W Di Origine cenimy Twoją opinię. Zależy nam na Twoim zadowoleniu, więc dokładamy wszelkich starań, żeby wizyta przebiegała w miłej i przyjaznej atmosferze. Zapraszamy.

Wszystkie usługi

5.0
17 opinii

Opinie

 • DO
  5.0
  Toksyna botulinowa "Botox", Wypełniacze – usieciowany kwas hialuronowy

  Pani Monika jest świetna w swojej dziedzinie, profesjonalnie doradza i wykonuje zabiegi.

 • SY
  5.0
  Nici PDO Genesis Mono i Screw

  Po raz drugi jestem pod wrażeniem profesjonalizmu Pani Moniki i efektów !!!!!Teraz były Nici-lwia zmarszczka,a już widoczne efekty !!!Pani Monika jest nie tylko profesjonalistą,ale i wspaniałą osobą,która wszystko wytłumaczy odnośnie zabiegu ,zaraża swoją pozytywną energią.Będę oczywiście kontynuować zabiegi,tylko u Pani Moniki.Już mam kolejne zabiegi , o których myślę...Polecam jeszcze raz wszystkim gabinet Pani Moniki ,jako jedyny profesjonalny w Poznaniu,a przede wszystkim gwarancję satysfakcji z zabiegów.

 • SY
  5.0
  Nici PDO i PLLA: Lifting i Odmładzanie

  Rewelacja po prostu !!!!!Pani Monika profesjonalistka ,mistrz nad mistrzami,już widać zmianę po zabiegu (NICI 4 sztuki -bruzdy)Na pewno wrócę na inne zabiegi.Obsługa na najwyższym poziomie .Najlepszy gabinet,polecam wszystkim to miejsce ,cuda się dzieją naprawdę!!!Dziękuję jeszcze raz!!!

 • SA
  5.0
  Konsultacja Trychologiczna

  Polecam, miło i profesjonalnie

 • DO
  5.0
  Wypełniacze – usieciowany kwas hialuronowy

  Jestem bardzo zadowolona z zabiegów oraz profesjonalnego podejścia do klienta. Polecam ten gabinet.

Zespół

Monika Mazurkiewicz

Udogodnienia

 • Parking

 • Akceptacja kart płatniczych

 • Przyjazne dla dzieci

 • Internet (Wi-Fi)

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.