Di Origine Kosmetologia Estetyczna i Trychologia

Kassyusza 2, 60-175 Poznań

Nici PDO Genesis Liftingujące

  • Nici PDO Genesis Liftingujące 60 min
    1 200 zł
    Rezerwuj

Nici liftingujące PDO Genesis pozwalają na wykonanie procedur bezoperacyjnego liftingu twarzy i zabiegów konturowania twarzy i ciała oraz wygładzanie zmarszczek. Po wykonaniu zabiegu rozpoczyna się proces stopniowej poprawy jakości skóry i trwa do całkowitej absorpcji nici, czyli do 240 dni.

Efekty uzyskane dzięki zabiegowi liftingującemu Genesis utrzymują się nawet do kilku lat. Dzięki silnej stymulacji mechanizmów regeneracji skóry, dają wyraźny i trwały efekt odmłodzenia skóry. Dzieje się tak, ponieważ nici Genesis stymulują neokolagenezę, syntezę elastyny odpowiedzialnych za gęstość i sprężystość skóry. Pobudzają produkcję własnego kwasu hialuronowego oraz procesy angiogenezy. Ich wszechstronne działanie na tkanki jest doceniane przez praktyków na całym świecie. 

Efekty zabiegów z zastosowaniem liftingujących nici Genesis są je porównywane z uzyskiwanymi dotychczas tylko w chirurgii plastycznej. Przy czym zabieg z użyciem nici Genesis jest jednym z najmniej bolesnych i inwazyjnych, oraz praktycznie nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji.

Nici Genesis są wykonane z polidioksanonu (PDO) - wykazującego pełną zgodność tkankową  i  będącego całkowicie wchłanianego przez skórę. Zastosowane do produkcji nici włókno od wielu lat sprawdza się w kardiochirurgii, ponieważ minimalizuje ryzyko alergii i powikłań.

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.