Przejdź do głównej zawartości

Dermorituals

Orańska 35 , 81-533 Gdynia

Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu gdzie wieloletnie doświadczenie i ogromna pasja pracujących tu osób przekłada się na wysoką jakość oferowanych zabiegów. Stworzyliśmy to miejsce po to, aby w kompleksowy sposób troszczyć się o potrzeby ciała naszych pacjentów. Wykonujemy zabiegi z dziedziny kosmetologii i medycyny estetycznej, bazując na najwyższej klasy urządzeniach i działając w oparciu o innowacyjne techniki lecznicze. Dzięki temu mamy pewność, że każdy zabieg przynosi doskonałe rezultaty, o czym świadczy wciąż poszerzające się grono zadowolonych pacjentów.

Nasza praca ukierunkowana jest na potrzeby każdego człowieka. Wiemy, jak ważny jest właściwy dobór terapii do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań klientów, dlatego z najwyższą starannością dbamy o każdy szczegół podczas wykonywanych zabiegów.

W naszej ofercie można znaleźć zabiegi na twarz i ciało, które pozwolą rozwiązać wiele problemów związanych z pielęgnacją skóry i modelowaniem sylwetki, co przyczynia się do wzrostu zadowolenia i pewności siebie każdej osoby korzystającej z naszych usług.

Gabinet DermoRituals mieści się na Ul. Skwer Tadeusza Kościuszki 18 w Gdyni. Przyjdź i przekonaj się jak niewiele potrzeba, aby Twoje ciało odzyskało młodość i piękny wygląd.

Do tego salonu umówisz się także przez Booksy. Rezerwacja dostępna także przez Booksy

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa