DERMOKREACJA Gabinet Kosmetologii i Laseroterapii

Wojewódzka 50/5, Katowice

DERMOKREACJA Gabinet Kosmetologii i Laseroterapii znajduje się przy Wojewódzka 50/5 w Katowicach. Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty zabiegów, które wykonujemy na nowoczesnym i przetestowanym sprzęcie. Nasze usługi to między innymi depilacja pastą cukrową, depilacja laserowa (epilacja), a także peeling kwasy. Dbamy o odpowiednią atmosferę, dzięki której poczujesz się radosna i odprężona. Podpowiadamy, jak dbać o swoją skórę i jakich używać kosmetyków. Dzięki temu wyeliminujesz złe nawyki. Odwiedź nas - serdecznie zapraszamy.

5.0
1 opinia

Opinie

  • DE
    5.0
    niezweryfikowany

    W gabinecie wykonujemy przede wszystkim zabiegi z zakresu zaawansowanej kosmetologii, które są rewolucyjną, niezwykle skuteczną metodą upiększania i odmładzania skóry. Skutecznie przeprowadzamy zarówno specjalistyczne zabiegi laserowe E -Light, kuracje RF, mezoterapii igłowej czy peelingów chemicznych wymaga to nie tylko kwalifikacji zawodowych, ale również doświadczenia popartego praktyką. Oprócz intensywnych terapii kosmetologicznych w ofercie tego gabinetu są również relaksacyjne masaże całego ciała, wspaniałe rytuały będące ucztą dla duszy i ciała oraz masaże wyszczuplające.
    Gabinet Kosmetologii i Laseroterapii Dermokreacja to miejsce wyjątkowe, charakteryzujące się profesjonalizmem i doświadczeniem, dające poczucie relaksu i piękna. Skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych oferowanych w kameralnym gabinecie wynika z ich dostosowania do indywidualnych potrzeb pielęgnacyjnych skóry.

Sprawdź polecane salony w okolicy. Do nich umówisz się online!

DIUK Atelier

Katowice, Teatralna 10/14
5.0
406 opinii
DIUK Atelier

Konrad Nożycoręki

Katowice, Grażyńskiego 13/II
5.0
1334 opinie
Konrad Nożycoręki

GOLDEN SPA

Katowice, Mikołowska 7
5.0
199 opinii
GOLDEN SPA

HANKA

Katowice, Panewnicka 347
5.0
122 opinie
HANKA
Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.