Dermika Salon&Spa

Kisężycowa 5, 42-200 Częstochowa

Jedzie się od al. Jana Pawła w stronę Hali Polonia wzdłuż linii tramwajowej. Na skrzyżowaniu hali polonia skręcasz w prawo ( przecinając tory) jedziesz prosto, i przed skrzyżowaniem z Kiedrzyńską skręcasz w uliczkę w prawo - KSIĘŻYCOWA.
Salon znajduję się w budynku Przychodni Lekarskiej Księżycowa na I piętrze

3.7
3 opinie

Opinie

 • GO
  5.0
  niezweryfikowany

  Super. pierwszy tego typu salon w Częstochowie. Wyszłam zrelaksowana, wymasowana, pachnąca. Gorąco polecam.

 • OL
  5.0
  niezweryfikowany

  Byłam, prze miłe dziewczyny, salon przestronny, czysty. Same zabiegi na prawdę fajne. Mają różne promocję, miałam zabieg na ciało Orient Expres jak ktoś potrzebuje relaksu to polecam

 • ŁU
  1.0
  niezweryfikowany

  Witam,
  postanowiłam napisać na tym portalu, żebyście Drogie Panie mogły trafić na najbardziej profesjonalnego Salonu Kosmetyczno, Wellnesowskiego!
  Muszę to napisać! co prawda drugi raz, ale za każdym razem jak wchodzę do tego salonu jestem witana uśmiechem, proponuję mi się kawę, a sam zabieg to szysta poezja relaksu :)))) za każdym razem przysypiam ( nie zdarzało mi się to nigdy) Ceny są jak w większości salonów, Pani mają manicure, pedicure, i bardzo dobre zabiegi na twarz ( ja akurat miałam Hialiq) Cóż pozostaję mi POLECIĆ Drogim Paniom, gdyby nie to że należę do przychodni to nie wiedziałabym o tym Salonie :)

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.