Dermapure - Opinie

Grzybowska 3 lok.U7, 00-132 Warszawa
5.0
5 opinii

Opinie

 • ZU
  5.0
  niezweryfikowany

  Świetna obsługa i dobrze wykonany zabieg :) jestem bardzo zadowolona z efektów :) z pewnością wrócę do Dermapure jeszcze nie raz :) warto śledzić ich Facebooka bo czesto maja dość duze przeceny na zabiegi, mozna trafić na fajna okazję, jak w moim przypadku :)

 • KL
  5.0
  niezweryfikowany

  Po konsultacji z panią kosmetolog zdecydowałam się na łagodne kwasy Gigi Ester C. Bardzo fajny efekt rozświetlenia cery , po zabiegu nie było efektu zaczerwienienia ani łuszczenia się naskórka. Polecam :) Miła i fachowa obsługa:)

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Wykupiłam serię zabiegów carbo na uda. Efekty były super juz po 3 zabiegu. Cellulit zniknął! Polecam gorąco. Zabiegi sa lekko bolesne ale do wytrzymania patrząc na rezultat :). Personel był bardzo miły i na pewno jeszcze tu wrócę

 • AD
  5.0
  niezweryfikowany

  zapisałem się na serię zabiegów karboksyterapii w celu redukcji tkanki tłuszczowej. Klinika znajduje sie w dobrym miejscu, dojazd mam bardzo szybki, zabieg w zasadzie bezbolesny, a rezultat poki co pozytywny. Polecam kupic od razu serię zabiegów, bo lepszy efekt i wychodzi duzo taniej. Na plus mozna tez zaliczyć wystrój kliniki, nie jest za kobieco :)

 • EW
  5.0
  niezweryfikowany

  Byłam juz na drugim zabiegu u Pani Magdy,jestem bardzo zadowolona! Miła i fachowa osoba,fajne miejsce i dobre rabaty 30% dostałam za serie liporadiologii.Polecam,bo warto!:-) gabinety,w których byłam duże i czyste,nowoczesne maszyny-czekam jeszcze na kwasy,bo nie było ich w ofercie