Dermapure Klinika Medycyny Estetycznej

Grzybowska 3/U7 (1 piętro), 00-132 Warszawa

Nowoczesne technologie pozwalają zadbać o piękny i młody wygląd. Możesz przekonać się o tym na własnej skórze w klinice Dermapure, gdzie najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej wykorzystywane są po to, aby upiększyć twarz i ciało. Wizyta w klinice zaczyna się od rozmowy ze specjalistą, który wsłuchuje się w potrzeby klienta, doradzając najlepsze możliwe rozwiązania. Wszystkie zabiegi przeprowadzane są z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń i wysokiej jakości sprawdzonych preparatów. W Dermapure zawsze na pierwszym miejscu stawiane są zadowolenie i bezpieczeństwo klientów.

W naszej klinice urody świadczony jest bardzo szeroki zakres usług z zakresu kosmetyki i medycyny estetycznej. Klienci Dermapure mogą kompleksowo zadbać o perfekcyjny wygląd twarzy, uelastyczniając i odżywiając skórę. Wśród oferowanych tu usług znajdują się również zabiegi przeprowadzane z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego oraz frakcyjnych fal radiowych. Dermapure to także bezpieczne, profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej, takie jak m.in. botox, mezoteriapia igłowa, leczenie nadpotliwości czy redermalizacja przeprowadzana z użyciem kwasu hialuronowego z kwasem bursztynowym.

Klinika medycyny estetycznej Dermapure położona jest przy ul. Grzybowskiej 3/U7 w Śródmieściu. Klienci nie muszą martwić się o to, gdzie zostawić samochód. Specjalnie z myślą o ich wygodzie, udostępnione zostały miejsca na parkingu strzeżonym położonym pod kliniką.

Zespół

Katarzyna Galaś
Katarzyna Galaś
Rezerwuj
Sylwia Kister
Sylwia Kister
Rezerwuj
Anna Kuzniecow
Anna Kuzniecow
Kosmetolog
Rezerwuj
Magdalena Staniszewska
Magdalena Staniszewska
Kosmetolog
Rezerwuj
Mirosława Wyka
Mirosława Wyka
Kosmetolog
Rezerwuj

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Zwierzęta dozwolone

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.