Przejdź do głównej zawartości

Dermapure Klinika Medycyny Estetycznej

Grzybowska 3/U7 (1 piętro), 00-132 Warszawa

Nowoczesne technologie pozwalają zadbać o piękny i młody wygląd. Możesz przekonać się o tym na własnej skórze w klinice Dermapure, gdzie najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej wykorzystywane są po to, aby upiększyć twarz i ciało. Wizyta w klinice zaczyna się od rozmowy ze specjalistą, który wsłuchuje się w potrzeby klienta, doradzając najlepsze możliwe rozwiązania. Wszystkie zabiegi przeprowadzane są z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń i wysokiej jakości sprawdzonych preparatów. W Dermapure zawsze na pierwszym miejscu stawiane są zadowolenie i bezpieczeństwo klientów.

W naszej klinice urody świadczony jest bardzo szeroki zakres usług z zakresu kosmetyki i medycyny estetycznej. Klienci Dermapure mogą kompleksowo zadbać o perfekcyjny wygląd twarzy, uelastyczniając i odżywiając skórę. Wśród oferowanych tu usług znajdują się również zabiegi przeprowadzane z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego oraz frakcyjnych fal radiowych. Dermapure to także bezpieczne, profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej, takie jak m.in. botox, mezoteriapia igłowa, leczenie nadpotliwości czy redermalizacja przeprowadzana z użyciem kwasu hialuronowego z kwasem bursztynowym.

Klinika medycyny estetycznej Dermapure położona jest przy ul. Grzybowskiej 3/U7 w Śródmieściu. Klienci nie muszą martwić się o to, gdzie zostawić samochód. Specjalnie z myślą o ich wygodzie, udostępnione zostały miejsca na parkingu strzeżonym położonym pod kliniką.