DermaBell - Opinie

Grunwaldzka 22, 50-355 Wrocław
5.0
7 opinii

Opinie

 • AD
  5.0
  niezweryfikowany

  Medycyna estetyczna jest w tym miejscu warta polecenia. Miałam przyjemność korzystać kilka razy i jestem bardzo zadowolona. Naprawdę warto tutaj przyjść. Zabiegi wykonywane są w pełni profesjonalnie. Bardzo chwalę sobie Dermabell.

 • BL
  5.0
  niezweryfikowany

  Medycyna estetyczna jest tutaj na bardzo wysokim poziomie. DERMABELL mogę polecać z czystym sumieniem. Jestem zadowolona z efektów zabiegów a moja skóra wygląda bardzo naturalnie. To świetne miejsce .

 • JO
  5.0
  niezweryfikowany

  Dermabell polecam ze względu na wspaniałe zabiegi endermologii. Ciało po zabiegach wygląda rewelacyjnie. Fajnie, że tutaj mogę liczyć na fachową obsługę. Do tego za endermologię nie zapłaciłam dużo. Polecam naprawdę bardzo serdecznie.

 • JU
  5.0
  niezweryfikowany

  Ja jestem zadowolona z makijażu permanentnego wykonanego przez Panią Iwonkę.

  Świetny specjalista - widać, że Pani Iwona zna się na rzeczy - jest konkretna, dokładna, rzetelna w tym, co robi - potrafi zaskoczyć swoim doświadczeniem i wiedzą w temacie.
  Do pracy podeszła bardzo poważnie, z wielkim zaangażowaniem.
  Brwi zostały świetnie skorygowane, i zaznaczone tak, by nie wyglądały upiornie, a naturalnie.
  Jestem wdzięczna, gdyż efekt jaki powstał zrobił wrażenie.
  Brwi prezentują się bardzo ładnie.

  Nie mam zastrzeżeń.

 • JU
  5.0
  niezweryfikowany

  Ja spełniła swoje marzenia dzięki Dermabell. Endermologia dostosowana indywidualnie do moich potrzeb, oparta o najnowocześniejszy sprzęt i spore doświadczenie w temacie specjalisty sprawiła, że moja sylwetka nabrała w końcu estetycznego kształtu.
  Jestem wdzięczna za udzieloną pomoc, za zaangażowanie za każde fachowe doradztwo, życzliwość i indywidualne podejście do tematu.
  Dziękuję i szczerze polecam wszystkim wymagającym klientkom.
  Pozdrawiam!

 • NK
  5.0
  niezweryfikowany

  Osobiście polecam zabiegi wyszczuplające na ciało. Ja jestem już po którejś wizycie i efekty są oszałamiające .
  Co prawda ceny w Dermabell mogą trochę odstraszać, ale w konsekwencji efektu są bezcenne, i sprawiają dużo przyjemności
  Intymny klimat, komfortowe warunki, do tego miły, kompetentny personel!

 • JO
  5.0
  niezweryfikowany

  Osobiście jestem bardzo zadowolona z zabiegu laserowego. Zgłosiłam się do Centrum z problemem nadmiernego owłosienia, które coraz bardziej mnie przeszkadzało.
  Pierwszy zabieg pozytywnie mnie zaskoczył. Było bezboleśnie, bezpiecznie,a cały zabieg został wykonany w komfortowym i nowoczesnym, przy pomocy innowacyjnego urządzenia.

  Jestem już po całej serii zabiegów. Owłosienie zostało usunięte rzetelnie i to z pleców i to z brzucha. Cieszę się, że trafiłam właśnie do tego centrum, że akurat na nich się natknęłam.
  Dużym atutem tego miejsca jest po prostu innowacyjność - mają dobry sprzęt, dobre narzędzia, najlepsze kosmetyki, no i kosmetolodzy są wykwalifikowani.
  Byłam w rękach miłej kobietki, która wykazała się doświadczeniem i wiedzą.
  Zabieg wykonała starannie i widać było, że zna się na rzeczy.

  Cenię sobie profesjonalizm, wysoką jakość oraz dokładność, dlatego centrum Dermabell zasługuje ode mnie w pełni na 5 gwiazdek - za skuteczność, za oszałamiający efekt i indywidualne podejście do mojego problemu.

  Włoski nie powróciły - z czego bardzo się cieszę. Dziękuję bardzo za miłą obsługę, za intymny klimat, za uświadomienie mnie o zabiegu, za kompleksowe i przygotowanie mnie do niego.

  Ceny nie są wygórowane, usług jest tak dużo, miejsce jest czyste i komfortowe, dlatego nie dziwię się, że tyle kobiet w moim środowisku chwali sobie to miejsce.
  Z przyjemnością zapiszę się na inny zabieg do Dermabell.