DEPILOVE Wax & Nails Experts

aleja Waszyngtona 2A, 03-910 Warszawa

W DepiLove obalamy stereotypy. Nieważne czy jesteś subtelną tancerką baletową czy muskularnym atletą, cichym bibliotekarzem czy przebojową panią adwokat, przyszłą mamą czy przyszłą babcią. Nieważne ile masz lat, skąd pochodzisz i co robisz w życiu. Możesz skakać na bungee albo układać puzzle. Możesz chodzić do pracy, albo zajmować się domem. Możesz zwiedzać dalekie kraje lub też wylegiwać się na wygodnej kanapie. Depilacja ciała bynajmniej nie jest fanaberią, a jednym z podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych współczesnych, świadomych siebie ludzi. Wyznacza kanony piękna i decyduje o atrakcyjności. Usuwanie zbędnego owłosienia wyszło z ukrycia i przestało być tematem tabu.

Mamy świadomość, że w domu trudno stworzyć właściwe warunki, aby łatwo, szybko i bezproblemowo poradzić sobie z epilacją. Nierzadko próby kończą się podrażnieniami skóry i nieestetycznymi wykwitami. Profesjonalne zabiegi usuwania włosów w naszym salonie nie zostawiają miejsca na półśrodki i kompromisy. Liczy się długotrwały efekt bez skutków ubocznych.

Idealnie gładką skórę zapewnia depilacja zaawansowanymi produktami firmy Depilève. W trosce o wysoki poziom świadczonych usług nasi eksperci ściśle przestrzegają procedur bezpieczeństwa, niezależnie od typu zabiegu. DepiLove to synonim profesjonalizmu i skuteczności, higieny i całkowitej dyskrecji, Twojego komfortu i pełnego zadowolenia. Staramy się nadążać za Tobą i dlatego stale poszerzamy swoją ofertę o wartościowe, w naszej opinii, zabiegi upiększające. Sprawdź co jeszcze, oprócz depilacji, możemy dla Ciebie zrobić.

Zapraszamy. Zadbaj z nami o siebie i zakochaj się w swoim ciele.

Kosmetyczka
Paznokcie
Depilacja

Zespół

Imag2722p
Joanna Wolbiś
Image
Klaudia Weronika Marciniak
Magda 2
Mariola Magdalena Wadowska
Img 67912
Agnieszka Turos Płońska

Udogodnienia

  • Akceptacja kart płatniczych
  • System komentarzy
  • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.