DepilConcept Katowice - Depilacja, Fotodepilacja i Fotoodmładzanie - Opinie

Jana III Sobieskiego 11, 40-082 Katowice
5.0
1 opinia

Opinie

 • AG
  5.0
  niezweryfikowany

  Depilconcept, to bardzo dobry gabinet jeśli chodzi o depilację. Uważam, że potrafią pomóc klientowi, kiedy jego problem jest naprawdę spory.
  Wiem to z własnego doświadczenia, gdyż sama umówiłam się na wizytę, a później zdecydowałam się na serię zabiegów.
  Zabiegi IPL spełniły moje oczekiwania, ponieważ okazały się być całkowicie bezbolesne, skuteczne i w konsekwencji trwałe.
  Pozytywnie zaskoczono mnie jakością, podejściem do klienta, warunkami panującymi w gabinecie, atmosferą....
  Personel gabinetu Depilconcept stawia na sukces, na efekt. Życzliwe, konkretne i komunikatywne panie ze sporym doświadczeniem - tak mogę w skrócie opisać to czego tutaj doświadczyłam.
  Bardzo podoba mi się to przestrzegają tutaj zasady higieny i zapewniają gabinet w czystości i elegancji, w związku z czym każdy klient może poczuć się tutaj po prostu dobrze.
  Dużym atutem dla mnie osobiście jest również to, że przed gabinetem znajduje się darmowy parking, dzięki czemu nie musiałam nigdy szukać miejsca dla samochodu.
  W gabinecie czekał mnie relaks, dobra kawka, miła pogawędka ze specjalistą i oczekiwanie na efekty, które ostatecznie się pojawiły.
  Jestem zadowolona, ponieważ moje problemy z nadmiernym owłosieniem zostały rozwiązane, a ja mogę cieszyć się pięknym, gładkim ciałem bez włosków.
  Dziękuję za wszystko i polecam wszystkim osobom mającym problem z włoskami!