Przejdź do głównej zawartości

Depilacja Zielonki

Bezpieczny salon
Manispa - zarezerwuj wizytę

Manispa

Depilacja

Fiołkowa 1c, 32-091 Michałowice
Bezpieczny salon

Miałam paznokcie po hybrydzie w stanie opłakanym. Nadanie im kształtu żeby wyglądały ładnie nie było łatwe, a są piękne! Będę na bierząco oceniać efekty IBX w ramach regeneracji. Salon super. Dziewczyny również. Polecam całym sercem.

Bezpieczny salon
AP Kosmetologia i Laseroterapia - zarezerwuj wizytę

AP Kosmetologia i Laseroterapia

Depilacja

os.Bohaterów Września 84B/LU, 31-621 Kraków
Bezpieczny salon

Jestem bardzo zadowolona! Regulacja bezbolesna, efekt dokładnie taki jaki oczekiwałam. Bardzo sympatyczna Pani Elżbieta wykazała się ogromną wiedzą jak i profesjonalizmem. W salonie panuje bardzo przyjazna atmosfera od samego wejścia. Z pewnością wrócę, na więcej usług z oferty. Pozdrowienia!

Salony z tej samej miejscowości

Bezpieczny salon
Pracownia Fryzjerska Artre - zarezerwuj wizytę

Pracownia Fryzjerska Artre

Fryzjer

Krakowskie Przedmieście 53 , 32-087 Zielonki
Bezpieczny salon

Gorąco polecam! Zawsze wychodzę zadowolona. Pani Dorota wie czego chcę, nawet jeśli ja do końca nie wiem 😁. Zawsze profesjonalnie i kompetentnie. Polecam wszystkim którzy jeszcze nie mają swojego ulubionego salonu, a Ci którzy mają mogą spróbować 😉.

Salony bez rezerwacji online

Gabinet Kosmetyczny An - zarezerwuj wizytę

Gabinet Kosmetyczny An

Depilacja

ul Jurajska 23a, 32-080 Ujazd gm. Zabierzów
0.0
Brak opinii
niezweryfikowany

Gabinet Kosmetyczny An znajduje się przy ul Jurajska 23a w Ujazd gm. Zabierzów. Ludzie chodzą do salonów kosmetycznych z różnych powodów. Jedni chcą odpocząć i wybierają relaksacyjny masaż, inni wolą poprawić swoją urodą, a większość marzy o oderwaniu się od codzienności i znalezieniu momen

Lincontro Edyta Bełtowska - zarezerwuj wizytę

Lincontro Edyta Bełtowska

Depilacja

al. 29 Listopada 193, 31-241 Kraków
0.0
Brak opinii
niezweryfikowany

Gabinet Kosmetyczny L`incontro Edyta Bełtowska mieści się w kompleksie Fryzjersko-Kosmetycznym "AKADEMIA PIĘKNYCH WŁOSÓW" Znane, cenione kosmetyki stosowane w L’incontro to perfekcyjny wybór marek będących w czołówce światowej pielęgnacji, terapii, relaksacji i blasku ciała kobiet i mężczyz