Depilacja Wrocław

Easy Waxing - Centrum Rynek

Easy Waxing - Centrum Rynek

Depilacja

Kazimierza Wielkiego 1, 50-077 Wrocław

Wizyta bardzo miła,mam tylko jedną sugestię odosnie czystośc gabinetu.Nawet już kiedys zgłaszałam jednej Pani wykonującej zabieg aby ściągnać wiszące pajenczyny z okien i lamp. Klientka która lezy na łóżku podczas zabiegu naprawdę dojrzy wszystko:) Pozdrawiam Agata Mostowicz

O'lala Beauty

O'lala Beauty

Depilacja

Zakładowa 9BA, 50-231 Wrocław

Każdy kto chce się poczuć jak gwiazda i zostać obsłużonym na najwyższym poziomie, polecam serdecznie wizytę w salonie. Profesjonalizm, wiedza, podejście do Klienta oraz wykonanie usługi zasługują na najwyższe uznanie. Czystość i higiena w salonie na medal- dla mnie to bardzo istotne elementy. Z czystym sumieniem i pełną odpowiedzialnością polecam.

Bionika Urody

Bionika Urody

Depilacja

Rafała Wojaczka 3d, 51-169 Wrocław

Zabieg odbył się o umówionej godzinie bez opóźnień. Pani Agata bardzo miała, rzeczowa. Nie czułam przy niej skrepowania mimo tego, że zabieg dość intymny .Odpowiedziała na każde moje pytanie. Bardzo pozytywna kobieta. Sam zabieg z laserem odczuwalny, ale do zniesienia ;). Polecam ten gabinet i jak widomo-wroce za niedługo ;).

Sylia Beauty Salon

Sylia Beauty Salon

Depilacja

Kaszubska 15/U5, 50-214 Wrocław

To moja czwarta albo nawet piąta wizyta u Pani Sylwii. Świetnie wszystko zorganizowane, salon ujmuje estetycznym urządzeniem i czystością a sama pani Sylwia ma dla klientek i cos dla ciała i dla ducha. I jeszcze do tego przy pysznej kawie! Polecam innym niezdecydowanym lub szukającym profesjonalnego salonu dla twarzy, dłoni, ciała!

KASUN Twoje Centrum Piękna

KASUN Twoje Centrum Piękna

Depilacja

Mrągowska 82, 54-111 Wrocław

Pierwsze spotkanie z depilacją laserową i jakże dobre odczucia. Pani Kasia odpowiedziała na wszelkie moje pytania, sam zabieg trał może 2-3 minutki. Wszystko było komfortowe i profesjonalne.

CONTOUR STUDIO Kosmetologia Estetyczna

CONTOUR STUDIO Kosmetologia Estetyczna

Depilacja

Legnicka 55/u5, 54-203 Wrocław

Pani Weronika super profesjonalna i przemiła, wszystko mi wytłumaczyła i starała się odpowiedzieć na każde moje pytanie. Sam zabieg nie taki straszny, jak wynika to z wielu opowieści, więc dziękuję i polecam :-)

Wax Center

Wax Center

Depilacja

6 lat doświadczenia, LIDER DEPILACJI WOSKIEM 4 lokalizacje we Wrocławiu !

Kolejna wizyta w Wax. Serdecznie polecam Panią Natalię z Arkad. Bardzo przyjemna atmosfera, duża prywatność ze względu na osobne pokoje. Ból praktycznie nieodczywalny, a najważniejszy ekeft gładkiej skóry! Była to kolejna wizyta i napewno nie ostatnia.

Instytut Urody Fantastic Body

Instytut Urody Fantastic Body

Depilacja

Legnicka 72, 54-206 Wrocław

Pierwsza wizyta w salonie, bardzo udana. Pierwsze wrażenie przyjemne. Obsługa miła, nastawiona na klienta. Sam zabieg przebiegał w miłej atmosferze. Natalia-profesjonalne podejście, odpowiedź na każde pytanie, wytłumaczenie przebiegu wizyty. POLECAM! :)

Centrum Kosmetyki DEVORA

Centrum Kosmetyki DEVORA

Depilacja

Morelowa 1, 52-116 Zacharzyce

To moja kolejna wizyta i jak każda wcześniejsza bardzo profesjonalna.Pani Paulina to wspaniała,niezwykle miła osoba i co dla mnie najważniejsze, posiada ogromną wiedzę i doświadczenie z zakresu kosmetologii.Szczerze polecam, trafiłam w to miejsce po opinii znajomej.

Totalook

Totalook

Depilacja

Mrągowska 78/3, 54-111 Wrocław

Pani Ola to profesjonalistka. Wykonuje zabiegi bardzo dokładnie i starannie i zawsze jestem zadowolona z jej pracy. Będąc pod jej opieką odpoczywam, bo wiem ze wszystko zrobi super!!!...a depilacja woskiem to w jej wykonaniu szybki i prawie bezbolesny zabieg :) Gorąco polecam!!!

Green Tea Spa

Green Tea Spa

Depilacja

Terenowa 66a, 52-231 Wrocław

Jeden z najlepszych masaży na jakich byłam do tej pory. Widać, że Pani lubi to co robi i ma o tym pojęcie - cudowny masaż pleców, stóp. Jednak masaż trwał 60 min, a nie 70. Spa urządzone bardzo gustownie, czyściutko, wszystko nowe. Szerokie, wygodne i podgrzewane łóżko. Myślę, że znalazłam swojego masażystę. Ja polecam bardzo.

Instytut Urody Beauty92

Instytut Urody Beauty92

Depilacja

Krzycka 92BCD, 53-020 Wrocław

Pani Ilona była przemiła, bardzo delikatna i troskliwa. Sprawiała, że podczas zabiegów czułam się bardzo komfortowo. Efekt liftingu rzęs jest fenomenalny.

Depilacja Wrocław

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł