Depilacja Wrocław

679 wyników

Bionika Urody

Depilacja

Rafała Wojaczka 3d, 51-169 Wrocław
5.0
282 opinie

Pełen profesjonalizm Pani Sandry, dokładne opisanie zabiegu i przeciwwskazań do niego. Zupełnie bezbolesne, polecam gorąco PS: pyszna kawa i wyjątkowo piękne wnętrze . Na pewno polecę znajomym

O'lala Beauty

Depilacja

Zakładowa 9BA, 50-231 Wrocław
5.0
133 opinie

Każdy kto chce się poczuć jak gwiazda i zostać obsłużonym na najwyższym poziomie, polecam serdecznie wizytę w salonie. Profesjonalizm, wiedza, podejście do Klienta oraz wykonanie usługi zasługują na najwyższe uznanie. Czystość i higiena w salonie na medal- dla mnie to bardzo istotne elementy. Z czystym sumieniem i pełną odpowiedzialnością polecam.

Easy Waxing

Depilacja

Kazimierza Wielkiego 1, 50-077 Wrocław
4.9
4806 opinii

Pani Kinga jest najlepsza. Jestem stałą klientką i stwierdzam ze Pani Kinga jest profesjonalistką w każdym calu. Miła, sympatyczna, delikatna i przy tym bardzo profesjonalna. Taki pracownik to skarb. O jej profesjonaliźmie świadczą również kolejki klientek - ale w tym przypadku warto czekać.

INSTYTUT URODY PRESTIŻ

Depilacja

Rynek 46/47/2, 50-116 Wrocław
4.9
1401 opinii

Najlepszy tego typu zabieg, na którym dotychczas byłam. Podziękowania dla Pani Ewelina, która była bardzo profesjonalna : zabieg był szybki i dokładny. Dodatkowo rozmowa była tak miła, że nie zdążyłam poczuć bólu ani dyskomfortu i mimo rodzaju zabiegu zaryzykowałabym stwierdzenie "sama przyjemność" .

Sylia Beauty Salon

Depilacja

Kaszubska 15/U5, 50-214 Wrocław
5.0
410 opinii

To moja czwarta albo nawet piąta wizyta u Pani Sylwii. Świetnie wszystko zorganizowane, salon ujmuje estetycznym urządzeniem i czystością a sama pani Sylwia ma dla klientek i cos dla ciała i dla ducha. I jeszcze do tego przy pysznej kawie! Polecam innym niezdecydowanym lub szukającym profesjonalnego salonu dla twarzy, dłoni, ciała!

Instytut Urody Beauty92

Depilacja

Krzycka 92BCD, 53-020 Wrocław
5.0
312 opinii

Wizyta od początku do końca była bardzo przyjemna. Miła atmosfera i miła Pani kosmetyczka, która na bierząco o wszystkim informowała w trakcie zabiegu.

Royal Studio

Depilacja

Główna 54a, 54-061 Wrocław
5.0
84 opinie

Fryzura modelowana przez Panią Sylwię "trzyma się" idealnie aż do kolejnego mycia głowy, nigdy nie jest "przyklapnięta" ale też nie nadmiernie sztucznie natapirowana, wygląda super naturalnie. Myję głowę co 4-5 dni i po modelowaniu przez Panią Sylwię codziennie wstaję rano w ogóle nie potargana, tak jak po wyjściu z salonu fryzjerskiego.

Salon Kosmetyki Profesjonalnej PureBeauty Sylwia Pichlak

Depilacja

Śrutowa 14 / LU2, 50-256 Wrocław
5.0
57 opinii

Ponownie bardzo profesjonalnie i miło, indywidualne dopasowanie do potrzeb. Pani Sylwia zawsze służy dobrą radą w doborze zabiegów a wykonanie jest bardzo dokładne. Bardzo polecam :)

Depilacja Wrocław 679 wyników

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł