Przejdź do głównej zawartości

Depilacja Warszawa Stara Praga

Płatności online
Bezpieczny salon
Druga Strona Lustra - zarezerwuj wizytę

Druga Strona Lustra

Depilacja

Wrzesińska 12, 03-713 Warszawa
4.98
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Mogłabym się rozpisywać nad zaletami (a jest nad czym), ale napiszę krótko. Miejsce gdzie czułam się dobrze, swojsko i chcę wracać. A efekt pracy pani Joli taki, że nie pamietam kiedy byłam tak zadowolona. Kolor i cięcie po prostu takie, że JA czuję się dobrze. Dzięki !

Bezpieczny salon
KIWI BEAUTY CENTER - zarezerwuj wizytę

KIWI BEAUTY CENTER

Paznokcie

Floriańska 6, Lok U-7 (wejście bezpośrednio z chodnika od ulicy Jagiellońskiej), 03-707 Warszawa
5.0
Bezpieczny salon

Pani Veronika ma fach w ręku, jest bardzo sumienna i przyjazna. Na wstępie dostałam propozycję kawy/herbarty, co było bardzo miłe w tak mroźny dzień. Manicure wykonany dokładnie i o czasie. Będę wracać.

Płatności online
Inskin Clinic - zarezerwuj wizytę

Inskin Clinic

Inne

Józefa Sierakowskiego 4a lok. U10, 03-711 Warszawa
5.0
Płatności online

Polecam! Zabieg znacznie mniej bolesny niż inne lasery, zdecydowanie większe możliwości, a Pani Asia w fantastyczny sposób dba o swoje podopieczne w inskin!

Salony z tej samej miejscowości

Salony bez rezerwacji online

Emilia - zarezerwuj wizytę

Emilia

Kosmetyczka

Targowa, warszawa
0.0
Brak opinii
niezweryfikowany

POSIADAM 5 LETNIE DOŚWIADCZENIE ORAZ DUŻO ZADOWOLONYCH KLIENTEK DO KAŻDEJ KLIENTKI PODCHODZĘ INDYWIDUALNIE DOBIERAJĄC KSZTAŁT I KOLOR PAZNOKCI. Paznokcie wykonuję według fantazji i na życzenie klientki. pracuje tylko na profesjonalnych kosmetykach dla tego DAJĘ GWARANCJE WYKONANYCH USŁUG

W dzisiejszych czasach jednym z wyznaczników zadbanego ciała jest brak owłosienia na ciele. Idealnie wydepilowane, gładkie nogi przyciągają wzrok, a pozbawione owłosienia pachy prezentują się estetycznie i nie zatrzymują potu. Jednak usuwane tradycyjną żyletką owłosienie ma to do siebie, iż szybko wraca, zazwyczaj silniejsze i gęstsze, czego doświadczyła chyba każda osoba rozpoczynają swoją przygodę z depilacją w zaciszu domu. Jeśli należysz do grupy osób zmęczonych ciągłym powtarzaniem tego czasochłonnego rytuału, to dobrze się składa, bo teraz rozwiązanie problemu masz na wyciągnięcie ręki dzięki licznym salonom depilacji na warszawskiej Starej Pradze.

Dzięki dużej ilości salonów oferującym liczne zabiegi depilacyjne na pewno znajdziesz tu coś dla siebie. W naszej bazie bez problemu wyszukasz wszelkie niezbędne informacje na temat miejsca, czasu i ceny profesjonalnych depilacji w najdogodniejszej dla Ciebie okolicy. Teraz szybko i wygodnie możesz się umówić do wybranego specjalisty i zarezerwować wizytę, czy to poprzez stronę internetową danego salonu lub aplikację Moment.pl, gdzie oprócz rezerwacji terminu możesz ustawić filtry wyszukiwania pod kątem cen i poszukiwanych usług. Możesz również poczytać opinie innych klientów – wystawiane są zaraz po wizycie w danym salonie co pozwala na uniknięcie wystawiania opinii przez osoby, które w rzeczywistości nie skorzystały z usług depilacji.

Na czym polega zabieg depilacji?

W dobrych salonach depilacji w Warszawie na Starej Pradze dostępne są głównie dwa typy: depilacja permanentna, czyli laserowa i depilacja czasowa, wykonywana najczęściej przy użyciu wosku.

1. Depilacja laserowa polega na skierowaniu w konkretne miejsce wiązki promieniowania laserowego przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Zabieg taki uszkadza mieszki włosowe i niszczy cebulkę włosa, dzięki czemu włosy są zbyt słabe i delikatne, by rosnąć. W efekcie skóra bardzo długo pozostaje gładka i miła w dotyku.

2. Depilacja woskiem polega na nałożeniu rozgrzanego wosku na fragment skóry,z której ma zostać usunięte owłosienie. Następnie wosk nakrywany jest kawałkiem specjalnego papieru lub materiału (najczęściej fizelina lub bawełna) i po wystygnięciu odrywany szybkim ruchem. Cebulki włosów są wyrywane, dzięki czemu skóra pozostaje gładka i przyjemna w dotyku.

Ile trwa depilacja laserowa i depilacja woskiem? Jak długo utrzymują się efekty?

  • Długość depilacji laserowej podyktowana jest powierzchnią miejsca, z którego będą usunięte włosy, a także od ich długości. Nie bez znaczenia jest także struktura włosa i jego odporność na depilację. Po zabiegu efekty utrzymują się bardzo długo, w zależności od sprzętu i specjalisty, nawet do roku czasu. Salony depilacji na Starej Pradze mają do zaoferowania szeroki wybór laserów, na pewno więc znajdziesz coś dla siebie. Dzięki informacjom na stronie i w aplikacji masz możliwość zorientowania się na jakim sprzęcie pracują specjaliści w danym miejscu i jakie są dodatkowe możliwości, które ulepszą efekt lasera.

  • Długość zabiegu depilacji woskiem również uzależniona jest od powierzchni depilowanego ciała, długości oraz struktury włosa. Efekty utrzymują się znacznie krócej niż w przypadku depilacji laserowej, więc zabieg taki trzeba powtarzać regularnie – owłosienie z każdą wizytą będzie coraz słabsze, a z czasem nawet przestaje rosnąć. Do dyspozycji masz wosk twardy i miękki, w zależności od twoich potrzeb, osobistych preferencji i zasobności portfela.

  • Przeciwwskazania

    Nie wszyscy mogą skorzystać z zabiegu depilacji. Odradza się to przede wszystkim osobom mającym problemy skórne, tudzież przewlekłe choroby. Depilację laserową odradza się osobom chorym na nowotwory, cukrzycę i z nadwrażliwością na promienie lasera, według badań bowiem wiązki laserowe mogą w niektórych przypadkach doprowadzić do pogorszenia stanu zdrowia. Nie poleca się depilacji woskiem osobom o obniżonym progu bólu. Przeciwwskazaniem może być również ciąża, o której należy poinformować przed zabiegiem.