Depilacja Warszawa Mokotów

Time for Wax Warszawa Niepodległości

Time for Wax Warszawa Niepodległości

Depilacja

aleja Niepodległości 18, 02-653 Warszawa
Bezpieczny salon

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u P. Eweliny. Gdybym mógł dałbym nawet i 10 gwiazdek. Usługa wykonana profesjonalnie i dokładnie. Po za tym było bardzo miło, sympatycznie i wesoło. Nawet nie wiem kiedy mi czas zleciał :)

Mawawo - Salon Kosmetyczny

Mawawo - Salon Kosmetyczny

Depilacja

Puławska 108/112, 02-620 Warszawa

Jak zwykle było celująco :) Mimo, że usługa nie należy do najprzyjemniejszych to za każdym razem wychodzę zadowolona. Pani Magda jest profesjonalistką! Kompetentna, miła, zawsze dba o komfort podczas zabiegu. Super sprzęt, już po pierwszej wizycie widziałam efekty depilacji laserowej.

Esti Life

Esti Life

Depilacja

ul. Bergamotki, 4, 02-758 Warszawa
Bezpieczny salon

Cieszę się, że znalazłam miejsce, gdzie pozytywną atmosferę czuje się od samego wejścia i gdzie Panie kosmetolożki tworzą bardzo zgrany team. Dzięki temu, każdy z zaplanowanych zabiegów może zostać wykonany przez każdą z Pań, a jakość wykonania i sposób traktowania klienta jest na najwyższym poziomie.

Fryzma & Kosma

Fryzma & Kosma

Depilacja

Bruna 34, 02-523 Warszawa
Bezpieczny salon

Jestem bardzo niezadowolony, nie polecam korzystać z usług u Pani Ani. Korzystałem wiele razy i to nie sam u Pani Alony - różnica dzień a noc. Polecam Panią Alone- doradzi, jest cierpliwa i bardzo dokładna. Jeszcze raz nie polecam Pani Ani. Mam nadzieję że ktoś czyta komentarze i wyciąga z tego konsekwencje.

 Anclara Health & Aesthetics Lek. Anna Płatkowska-Szczerek
Zyskaj
zniżkę płacąc

Anclara Health & Aesthetics Lek. Anna Płatkowska-Szczerek

Depilacja

ul. Puławska 136 lok. 61, 02-624 Warszawa
Bezpieczny salon

Zabieg przeprowadzony na najwyższym poziomie. Pani Ania cudownie zadbała o komfort i swobodę podczas zabiegu. Zabieg bardzo przyjemny i przede wszystkim bez żadnego bólu.

Sprzedaż bonów
Clarins Beauty Spa

Clarins Beauty Spa

Depilacja

Podchorążych 83, 00-722 Warszawa
Bezpieczny salon

Clarins to cudowne miejsce. Pełne spokoju, harmonii i życzliwości i co najważniejsze miejsce profesjonalistów.Zabiegi dostępne to nie tylko zabiegi upiększające, lecz także głęboko relaksujące i pozwalające na oderwanie się od szarej rzeczywistości. W trakcie mojego pobytu w SPA odpoczywam i nabieram blasku. Zawsze będę wracac.

Depilacja Warszawa Mokotów

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł

Chcesz umówić się na depilację na Mokotowie?

Każda kobieta dąży do tego, aby efekty depilacji zachowały się na długo. Rezygnujemy z maszynki na poczet wosku czy pasty cukrowej, a coraz częściej decydujemy się także wykonać zabieg depilacji w salonie. Bez względu na to, jakiej metody depilacji szukasz, w naszej bazie znajdziesz profesjonalne salony, w których wykonasz ten zabieg bezpiecznie. Interesuje Cię depilacja na Mokotowie w Warszawie? Nie ma sprawy!

Jedyne co musisz zrobić, to wybrać rodzaj depilacji oraz wskazać lokalizację, w której chcesz znaleźć salon. W odpowiedzi uzyskasz listę najlepszych salonów w okolicy. Ale to nie wszystko! Dzięki naszej wyszukiwarce będziesz mogła online umówić się na zabieg!

Jakie zabiegi depilacji znajdziesz w naszej bazie?

Salony dostępne w naszej wyszukiwarce oferują bogaty zakres usług. Do najpopularniejszych należą:

  • depilacja woskiem,

  • depilacja pastą cukrową,

  • depilacja laserowa,

  • fotodepilacja.

Przeszukując bazę, sprawdź koniecznie który z salonów świadczy najlepsze usługi depilacji na Mokotowie. Dowiesz się tego, czytając opinie dotychczasowych klientek. Jeśli wszystko jest OK, możesz śmiało rezerwować wizytę online!

Profesjonalizm to gwarancja satysfakcji i bezpieczeństwa!

Wybierając sprawdzony, profesjonalny salon urody masz pewność, że sięgasz po wysokiej jakości usługę. Bez względu na to, czy będzie to klasyczna depilacja woskiem, czy innowacyjny zabieg fotodepilacji, zawsze powinien być wykonany przez doświadczoną i wykwalifikowaną osobę.

W przypadku zabiegów z wykorzystaniem urządzeń laserowych certyfikowane przeszkolenie to podstawa! Dlatego decydując się na tego typu zabieg, upewnij się, że dany salon posiada odpowiednio przeszkolony personel.

Sprawdzając ranking salonów oferujących depilację na Mokotowie, znacznie łatwiej będzie Ci podjąć ostateczną decyzję o wyborze tego najlepszego.