Przejdź do głównej zawartości

Depilacja Warszawa Mokotów

Bezpieczny salon
Time for Wax Warszawa Niepodległości - zarezerwuj wizytę

Time for Wax Warszawa Niepodległości

Depilacja

aleja Niepodległości 18, 02-653 Warszawa
4.91
Bezpieczny salon

Usługa przeprowadzona jak zwykle świetnie- sprawnie, szybko i profesjonalnie w miłej atmosferze. Z minusów - Myśle ze właściciel powinien zadbać o czystość salonu.

Mawawo - Salon Kosmetyczny - zarezerwuj wizytę

Mawawo - Salon Kosmetyczny

Depilacja

Puławska 108/112, 02-620 Warszawa
Rezerwacja przez Booksy

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. To pierwszy salon, w którym dostałam szereg informacji, dotyczący przeprowadzonego zabiegu (a miałam ten zabieg wielokrotnie w innych miejscach), wszystko zostało jasno wytłumaczone. Ponadto miła atmosfera, profesjonalizm i zadbanie o klienta. Wrócę na pewno i serdecznie polecam!

Płatności online
Bezpieczny salon
Beauty Center By Ann  - zarezerwuj wizytę

Beauty Center By Ann

Depilacja

aleja Sikorskiego 9A lokal 65, 02-758 Warszawa
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Jestem baaardzo zadowolona! Pani Ania jest wspaniałą Stylistką paznokci, wszystko wykonuje z pasją i wielkim zaangażowaniem. Jednocześnie Jest przemiła i wesoła :). Polecam, pełen profesjonalizm!

Chcesz umówić się na depilację na Mokotowie?

Każda kobieta dąży do tego, aby efekty depilacji zachowały się na długo. Rezygnujemy z maszynki na poczet wosku czy pasty cukrowej, a coraz częściej decydujemy się także wykonać zabieg depilacji w salonie. Bez względu na to, jakiej metody depilacji szukasz, w naszej bazie znajdziesz profesjonalne salony, w których wykonasz ten zabieg bezpiecznie. Interesuje Cię depilacja na Mokotowie w Warszawie? Nie ma sprawy!

Jedyne co musisz zrobić, to wybrać rodzaj depilacji oraz wskazać lokalizację, w której chcesz znaleźć salon. W odpowiedzi uzyskasz listę najlepszych salonów w okolicy. Ale to nie wszystko! Dzięki naszej wyszukiwarce będziesz mogła online umówić się na zabieg!

Jakie zabiegi depilacji znajdziesz w naszej bazie?

Salony dostępne w naszej wyszukiwarce oferują bogaty zakres usług. Do najpopularniejszych należą:

  • depilacja woskiem,

  • depilacja pastą cukrową,

  • depilacja laserowa,

  • fotodepilacja.

Przeszukując bazę, sprawdź koniecznie który z salonów świadczy najlepsze usługi depilacji na Mokotowie. Dowiesz się tego, czytając opinie dotychczasowych klientek. Jeśli wszystko jest OK, możesz śmiało rezerwować wizytę online!

Profesjonalizm to gwarancja satysfakcji i bezpieczeństwa!

Wybierając sprawdzony, profesjonalny salon urody masz pewność, że sięgasz po wysokiej jakości usługę. Bez względu na to, czy będzie to klasyczna depilacja woskiem, czy innowacyjny zabieg fotodepilacji, zawsze powinien być wykonany przez doświadczoną i wykwalifikowaną osobę.

W przypadku zabiegów z wykorzystaniem urządzeń laserowych certyfikowane przeszkolenie to podstawa! Dlatego decydując się na tego typu zabieg, upewnij się, że dany salon posiada odpowiednio przeszkolony personel.

Sprawdzając ranking salonów oferujących depilację na Mokotowie, znacznie łatwiej będzie Ci podjąć ostateczną decyzję o wyborze tego najlepszego.