Depilacja Warszawa Mokotów

883 wyniki

Mawawo - Salon Kosmetyczny

Depilacja

Puławska 108/112, 02-620 Warszawa
5.0
168 opinii

To był przyjemny czas. Niezmiennie otrzymałam najwyższy poziom obsługi. Zarówno Pani Magda, jak i Pani Marina sprawiają, że mam chęć odwiedzać Mawawo, korzystać z kolejnych zabiegów, po których ewidentnie czuję się niesamowicie zaopiekowana i dopieszczona. Bardzo dziękuję i jeszcze bardziej polecam ☺️

Fifty Fifty Concept

Depilacja

Wspólna 50, 00-684 Warszawa
5.0
1594 opinie

Pani Aleksandra to pełna profesjonalistka - bałam się pierwszy raz iść na hennę, ale dzięki profesjonalnej obsłudze jestem naprawdę bardzo, bardzo zadowolona :) Wszystkie pozostałe osoby również bardzo życzliwe. Na pewno będę tam wracać i polecać ten właśnie salon :)

ULALA DAY SPA

Depilacja

Aleja KEN 36, lok. 106, 02-722 Warszawa
4.9
4883 opinie

Pani Magda jest bardzo profesjonalna, podziwiam ją za przywiązywanie uwagi do szczegółów. Manicure i Pedicure zawsze utrzymuje się do następnej wizyty. Bardzo miło spędzam czas z Panią Magdą. Jestem bardzo zadowolona. ;) PS. Korzystam u Was z depilacji woskiem, dziękuję za konsultację i polecenie depilacji laserowej. Skorzystam.

Clarins Beauty Spa

Depilacja

Podchorążych 83, 00-722 Warszawa
5.0
277 opinii

Clarins to cudowne miejsce. Pełne spokoju, harmonii i życzliwości i co najważniejsze miejsce profesjonalistów.Zabiegi dostępne to nie tylko zabiegi upiększające, lecz także głęboko relaksujące i pozwalające na oderwanie się od szarej rzeczywistości. W trakcie mojego pobytu w SPA odpoczywam i nabieram blasku. Zawsze będę wracac.

Esti Life

Depilacja

ul. Bergamotki, 4, 02-758 Warszawa
5.0
166 opinii

Cieszę się, że znalazłam miejsce, gdzie pozytywną atmosferę czuje się od samego wejścia i gdzie Panie kosmetolożki tworzą bardzo zgrany team. Dzięki temu, każdy z zaplanowanych zabiegów może zostać wykonany przez każdą z Pań, a jakość wykonania i sposób traktowania klienta jest na najwyższym poziomie.

Klinika Młodości Blanka Pawłowska

Depilacja

ul. Cybernetyki 4A lok U3, 02-677 Warszawa
4.9
720 opinii

Jestem zadowolona z efektów depilacji. Kolejna wizyta i czekam z radością na następne. Przy Pani Ewelince nie ma bólu i strachu. Bardzo miła ,przyjazna atmosfera personelu i Pani Blanki.Dziękuję.

Depilacja Warszawa Mokotów 883 wyniki

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł