Przejdź do głównej zawartości

Depilacja Warszawa Białołęka

Bezpieczny salon
Time for Wax Warszawa Galeria Północna - zarezerwuj wizytę

Time for Wax Warszawa Galeria Północna

Depilacja

ul. Światowida 17, 03-144 Warszawa
4.83
Bezpieczny salon

Bardzo miła atmosfera. Zabieg praktycznie bezbolesny. Było super. Szkoda tylko, że punkt ba Targówku jest nieczynny. Dla osób z Marek, Radzymina itd. była to wymarzona lokalizacja.

Płatności online
Bezpieczny salon
Centrum Urody Renata Walewska - zarezerwuj wizytę

Centrum Urody Renata Walewska

Depilacja

Krokwi 36a / U5, 03-114 Warszawa
4.98
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Polecam masaż w salonie u Pani Renaty, super sprawa dla zmęczonych i zestresowanych - kocyk, muzyczka, Skóra po masażu jędrna, ładnie napięta, a na duszy lżej :)

Płatności online
Bezpieczny salon
Kosmetyka Profesjonalna MADAME - zarezerwuj wizytę

Kosmetyka Profesjonalna MADAME

Inne

Ceramiczna 7 lokal 4, 03-126 Warszawa
4.99
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż produktów

Polecam z serca wszystkim Paniom, które na zawsze chcą pożegnać się włoskami 😁. Pani Aldona w pełni profesjonalnie i w czarujący sposób umili każda minutę zabiegu. Nad wszystkim panuje kameralny klimat salonu Madame za szybko mija czas😁

Płatności online
Bello Piede  - zarezerwuj wizytę

Bello Piede

Inne

Kowalczyka 1/U7, 03-193 Warszawa
5.0
Płatności online

Bello Piede - Salon Urody W przyjemnej atmosferze, tworzonej przez zaangażowany w pracę zespół profesjonalistów, każdy klient będzie mógł skupić się na chwili relaksu z gwarancją najwyższej jakości usług : fryzjerskich, kosmetycznych, manicure, pedicure, masaży czy rzęs. Najważniejsze j

Czy wiesz, które zapytanie wyszukiwania online stało się jednym z najpopularniejszych w zeszłym miesiącu? Jak pozbyć się niechcianych włosów na zawsze w Warszawie? Ale tylko za pomocą technik sprzętowych, które niszczą komórki macierzyste mieszków włosowych. Jeżeli Ciebie również interesuje taki zabieg, podpowiem Ci, że najlepszym sposobem na pozbycie się niechcianego owłosienia jest depilacja laserowa w Warszawie na Białołęce.Tylko laserowe usuwanie włosów daje gwarancję, że po zakończeniu całej kuracji włoski nie będą odrastać. Jeżeli chcesz poddać się profesjonalnym zabiegowi zajrzyj do salonu depilacji na Białołęce, zastaniesz tam, dobry sprzęt i doświadczone kosmetyczki. Ponadto w naszym serwisie znajdziesz najlepsze kosmetyczki z tej dzielnicy Warszawy, które mają doskonałe podejście do klienta a to ważne podczas takich zabiegów. Termin możesz zarezerwować przez Internet lub aplikację mobilną Moment.pl.

Szukasz salonu depilacji na Białołęce?

Jeżeli masz problemy z usuwaniem włosów: depilacja cukrem lub woskiem powoduje ból, a brzytwa musi być używana zbyt często, a po tym może występuje podrażnienie lub wrastanie włosów, zapoznaj się z naszą bazą.Tutaj znajdziesz informacje gdzie wykonać depilację na Białołęce w Warszawie, ponieważ masz możliwość wskazania części miasta a baza wyszuka najlepiej oceniane salony urody w tej dzielnicy. W ten sposób uzyskasz listę polecanych kosmetyczek i w kilka minut będziesz mieć możliwość zarezerwowania terminu przez Internet i wykonania bezpiecznego i prawie bezbolesnego zabiegu depilacji laserowej.

Problemy z niechcianymi włoskami rozwiązywane są za pomocą nowych technologii, takich jak laserowe usuwanie włosów, które na całym świecie uważane za jedną z najbardziej niezawodnych i najbezpieczniejszych metod niszczenia nadmiernego owłosienia. Jeśli jesteś, zdeterminowana, aby pozbyć się ich na zawsze, zapisz się na wizytę w salonie depilacji na Białołęce przez aplikację mobilną Moment.pl. Dzięki dobrze rozwiniętym funkcjom serwisu możesz posortować salony według cen czy opinii, które zamieszczane są tylko przez rzeczywistych klientów salonów po zakończonej wizycie.

Laserowe usuwanie włosów: co to jest, czy warto poddać się takiemu zabiegowi?

Jak działa laserowe usuwanie włosów? Podczas tej procedury włosy są usuwane za pomocą skoncentrowanej wiązki promieni świetlnych tzn. lasera. Spala mieszki włosowe, ogrzewając zawarty w nich pigment czyli melaninę. To ten pigment odpowiada za kolor włosów, a nie tylko włosy. Melanina ma jedną osobliwość: może pochłaniać fale świetlne o określonej długości (około 700-1000 nanometrów, a jeden metr zawiera miliard nanometrów). Melanina w tym procesie jest bardzo przegrzana, a jej podwyższona temperatura jest oczywiście przenoszona do otaczających tkanek, to znaczy samych włosów, które zawierają melaninę i oczywiście, mieszków włosowych. Z kolei włosy wraz z mieszkiem włosowym nie są w stanie wytrzymać temperatur i zatrzymuje się wzrost nowego włosa. Na Twojej skórze w miejscu depilacji włoski już nie wyrosną, dzięki czemu będzie ona gładka. Skóra w ogóle nie ucierpi, przy użyciu nowoczesnego sprzętu laserowego, dlatego z pełnym przekonaniem będziesz mogła powiedzieć, że najlepsza depilacja laserowa w Warszawie na Białołęce to profesjonalna depilacja ciała. Oczywiście mężczyźni również mogą poddawać się takiemu zabiegowi i jest coraz więcej chętnych panów.

Laserowe usuwanie włosów: kiedy są widoczne efekty?

Należy pamiętać, że po depilacji laserowej włosy nie przestają rosnąć natychmiast, zwykle należy wykonać kilka procedur. Czemu? Faktem jest, że laser wpływa tylko na włosy, które teraz aktywnie rosną, ale są też śpiące mieszki włosowe, takie, które obecnie nie rosną. W związku z tym w pierwszej procedurze włosy w fazie aktywnej są wypalane, a następnie stopniowo reszta. Okazuje się, że podczas pierwszej wizyty w salonie depilacji na Białołęce umiera od 15 do 30% mieszków włosowych a po zakończonej kuracji 100%. Ale wtedy będziesz miała delikatną, piękną skórę, gdzie tylko zechcesz: pod pachami, nawet na górnej wardze, nawet w okolicy bikini. Być może jedynym miejscem, w którym laser nie powinien być używany, są powieki. A wszystko bez skaleczeń, zadrapań i innych rzeczy, usuwane są tylko włosy i nic więcej.

Czy każdy może poddać się depilacja na Białołęce w Warszawie?

Chociaż na skórze każdego fototypu można zastosować, co najmniej laser diodowy, nadal istnieją pewne przeciwwskazania. To są choroby skóry i zmiany skórne, cukrzyca, choroby zakaźne, opryszczka, nowotwory. Osoby z takimi problemami powinny unikać takich zabiegów. W każdym razie można skonsultować się z lekarzem przed zabiegiem. Umawiając się na wizytę przez Portal Moment, czyli wykonać rezerwację online, będziesz mogła szybko spotkać się z kosmetyczką, która wyjaśni Ci wskazania i przeciwwskazania do depilacji laserowej.