Depilacja Poznań

Gabinet Ingenium

Gabinet Ingenium

Depilacja

Św. Marcin 24 , 61-805 Poznań

Pierwszy raz byłam na zabiegu depilacji laserowej. Szybko, sprawnie i w miłej atmosferze. Trudno mi ocenić efekty, bo to dopiero pierwszy z serii zabiegów, ale jak do tej pory usługi w Ingenium mnie nie zawiodły, zwłaszcza w wykonaniu Pani Kasi.

YASUMI SPA

YASUMI SPA

Depilacja

Libelta 14, 61-706 Poznań

Profesjonalne wykonanie fotoepilacji i przemiła Pani kosmetolog, która wyczerpująco odpowiadała na każde moje pytanie i zagadywała przez cały czas trwania zabiegu. Czułam, że trafiłam w dobre ręce :)

Salamandra Beauty Institute

Salamandra Beauty Institute

Depilacja

Grunwaldzka 113, 60-313 Poznań

Cała wizyta przebiegła bez zarzutu, zawsze z chęcią wracam do Instytutu. Serdecznie polecam Panią Kasię, która zawsze dzieli się swoją fachową wiedzą z zakresu kosmetologii :)

GARDENS spa

GARDENS spa

Depilacja

Maratońska 3b/1, 61-553 Poznań

Tradycyjnie rewelacja - masaż ciała i głowy w wykonaniu p.Wioli to kompletne odpłynięcie dla ciała i zmysłów od stresu i codzienności a i masaż twarzy p.Asi to bardzo przyjemny relaks i niezwykle korzystny i przyjemny zabieg kosmetyczny. Czysto, pachnąco, przyjemnie i uprzejmie. Polecam i będę polecała!!

Studio Urody MadRic

Studio Urody MadRic

Depilacja

ul. Dąbrowskiego 29/U1, 60-840 Poznań

Bardzo sympatyczna, fachowa obsługa. Usługa wykonana bardzo dokładnie. Pani Iza dopytała o moje potrzeby, doradziła pielęgnację w domu, a także na przyszłość w jakim kierunku z zabiegami powinnam iść. Jestem zadowolona, będę wracać!

Depilacja Poznań

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł