Depilacja Łódź

546 wyników

Laser DeLux / Łódź

Piotrkowska 224/226, 90-360 Łódź
4.9
753 opinie

Nieco się obawiałem, ale poszło dobrze, po kilku zabiegach zobaczymy, czy są efekty :) choć mam pytanie odnośnie tego : bikini całkowite (szpara pośladkowa GRATIS) co się kryje pod słowem szpara pośladkowa ? bo nie wiem czy to też miałem czy nie :)

Klinika Esencja Piękności

Księdza Biskupa Wincentego Tymienieckiego , 90-349 Łódź
5.0
206 opinii

To była moja pierwsza wizyta i czuję się w pełni zaopiekowana z wyczerpującą dbałością o dobro klientki. Z miłą chęcią będę umawiać się na kolejne wizyty, tak czuję i dziękuję.

Tomasz Derach Hair&Body

Andrzeja Sacharowa 30, 92-542 Łódź
4.9
780 opinii

Zarówno wizyta u fryzjerki, jak i kosmetyczki sprawiła mi ogromną przyjemność, obie wizyty przebiegły sprawnie, panie są absolutnie fantastyczne, profesjonalne, potrafią poradzić, pytają o opinię. Uwielbiam, od lat jedyny saoln, do którego chodzę - wolę zapłacić nieco więcej i w zamian otrzymac super jakość peilęgnacji i cięcia.

Now Brow Manufaktura

Drewnowska 58, 91-002 Łódź
4.9
571 opinii

Pani Marta jest naprawdę bardzo dobra w swojej pracy i dokładna.Mam podrażnioną skórę w jednym miejscu na policzku(przez błąd lekarz,który nie poparzył mi skórę)a Pani Marta wiedziała co ma robić by mi nie zaszkodzić - za co muszę ją bardzo pochwalić :)

Crystal Clinic

Kasprzaka 7/9, 91-078 Łódź
4.9
241 opinii

Mimo, że zabieg nie jest przyjemnością, to usługa wykonana na najwyższym poziomie! Starannie i delikatnie. Zapomina się u bólu. Pani Marcelina jest przesympatyczna i w pełni profesjonalna. Nie spotkałam się jeszcze w żadnym salonie z takim świetnym podejściem do klientek. Polecam!

WiosnaSpa Odnowa Biologiczna

Piotrkowska 235/241, 90-456 Łódź
5.0
36 opinii

Pani Monika to profesjonalistka w tym co robi. Zrobiony przez Nią makijaż wieczorny zachwycił mnie i mich znajomych. Fantastycznie został dobrany do mojej twarzy i okazji. Przy tym atmosfera w salonie wspaniała z Panią Moniką rozmawia się fantastycznie. Polecam.

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł