Depilacja Łódź

543 wyniki

Laser DeLux / Łódź

Piotrkowska 224/226, 90-360 Łódź
4.9
652 opinie

Wybranie Laser DeLux było najlepszą decyzją ostatniego roku :) Panie wykonując fachowo depilację laserową, praktycznie uwolniły mnie od problemu zapalenia mieszka włosowego, za co jestem im niezmiernie wdzięczna :) Jestem pewna, że to dopiero mój początek w Laser DeLux :)

Tomasz Derach Hair&Body

Andrzeja Sacharowa 30, 92-542 Łódź
4.9
724 opinie

Zarówno wizyta u fryzjerki, jak i kosmetyczki sprawiła mi ogromną przyjemność, obie wizyty przebiegły sprawnie, panie są absolutnie fantastyczne, profesjonalne, potrafią poradzić, pytają o opinię. Uwielbiam, od lat jedyny saoln, do którego chodzę - wolę zapłacić nieco więcej i w zamian otrzymac super jakość peilęgnacji i cięcia.

Now Brow Manufaktura

Drewnowska 58, 91-002 Łódź
4.9
465 opinii

Pani Marta jest naprawdę bardzo dobra w swojej pracy i dokładna.Mam podrażnioną skórę w jednym miejscu na policzku(przez błąd lekarz,który nie poparzył mi skórę)a Pani Marta wiedziała co ma robić by mi nie zaszkodzić - za co muszę ją bardzo pochwalić :)

Crystal Clinic

Kasprzaka 7/9, 91-078 Łódź
4.9
198 opinii

Mimo, że zabieg nie jest przyjemnością, to usługa wykonana na najwyższym poziomie! Starannie i delikatnie. Zapomina się u bólu. Pani Marcelina jest przesympatyczna i w pełni profesjonalna. Nie spotkałam się jeszcze w żadnym salonie z takim świetnym podejściem do klientek. Polecam!

PRACOWNIA ZDROWIA I URODY

Gdańska 129, 90-519 Łódź
5.0
28 opinii

Korzystam z usług wykonywanych przez Panią Kasię ponad dwa lata i po każdej wizycie jestem baaardzo ale to baaaaardzo zadowolona!! Szczególnie cenię sobie dokładność i bardzo miłą atmosferę panującą w salonie. Szczerze i gorąco polecam ;)

WiosnaSpa Odnowa Biologiczna

Piotrkowska 235/241, 90-456 Łódź
5.0
31 opinii

Wiosną przyroda budzi się do życia z zimowego snu i rozkwita całą paletą barw. Konieczność regeneracji po zimie dotyka także ludzi. Zmęczone brakiem słońca ciało wymaga szczególnie intensywnej pielęgnacji. Zimowa stagnacja skutkuje dodatkowymi kilogramami i brakiem jędrności. Szara, przesus

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł