Depilacja Łódź

Now Brow Manufaktura

Now Brow Manufaktura

Depilacja

Drewnowska 58, 91-002 Łódź

Pani Marta jest naprawdę bardzo dobra w swojej pracy i dokładna.Mam podrażnioną skórę w jednym miejscu na policzku(przez błąd lekarz,który nie poparzył mi skórę)a Pani Marta wiedziała co ma robić by mi nie zaszkodzić - za co muszę ją bardzo pochwalić :)

PRO LASER CLINIC

PRO LASER CLINIC

Depilacja

aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 138, 92-230 Łódź

To już moja 4ta wizyta w Pro Laser Clinic i wiecie co nie żałuję ani jednej złotówki tam zostawionej. Efekty rewelacyjne, po prostu WOW! Z pewnością skorzystam z innych zabiegów w tej klinice. Niesamowita atmosfera i przecudowny klimat tam panujący, a obsługa na najwyższym poziomie:)

KLIMCZAK /hair designers/ ul. Wodna 25

KLIMCZAK /hair designers/ ul. Wodna 25

Depilacja

Wodna 25, 90-024 Łódź

Naprawdę profesjonalna obsługa. Jak wspomniałem w salonie - nikt nigdy lepiej nie zajął się moimi włosami. Polecam P. Bartka. Bardzo dokładny ciągle pyta i tnie co do milimetra. Cena jednak według mnie trochę przesadzona. Napewno na długo mój nowy salon.

Nowa Fala

Nowa Fala

Depilacja

Kamińskiego 13, 90-229 Łódź

Byłam dzis pierwszy raz w salonie, i na pewno nie ostatni ! Super miejsce, miła obsługa, a usługi na najwyższym poziomie ! Jestem bardzo zadowolona z efektu ! Szczególne podziękowania w stronę pana Kamila ! Z czystym sumieniem polecam ! Efekt jest woow !

Klinika Esencja Piękności

Klinika Esencja Piękności

Depilacja

Księdza Biskupa Wincentego Tymienieckiego 20, 90-349 Łódź

To była moja pierwsza wizyta i czuję się w pełni zaopiekowana z wyczerpującą dbałością o dobro klientki. Z miłą chęcią będę umawiać się na kolejne wizyty, tak czuję i dziękuję.

Yasumi Łódź Widzew

Yasumi Łódź Widzew

Depilacja

Andrzeja Sacharowa 10/12[501B], 92-542 Łódź

Jestem bardzo zadowolona z wizyty i przeprowadzonego zabiegu. Pani Natalia odpowiedziała mi na każde pytanie, rozwiała wszystkie moje wątpliwości. Dostałam również komplet informacji o swojej cerze oraz sposobie jej pielęgnacji wraz z propozycją konkretnych zabiegów. Na pewno skorzystam :)

Gabinet Urody Joanna Stus

Gabinet Urody Joanna Stus

Depilacja

Żubardzka 3, 91-022 Łódź

Pani Joanna jest przesympatyczną, przemiłą, bardzo kontaktową i bardzo kompetentną osobą. Makijaż wieczorowy trzymał się całą noc :) Pierwszy raz miałam makijaż w zimniejszych odcieniach i nie żałuję. Wizyta u Pani w salonie to była przyjemność :)

Depilacja Łódź

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł