Przejdź do głównej zawartości

Depilacja laserowa Opole

Płatności online
Bezpieczny salon
Instytut Urody Symfonia Piękna - zarezerwuj wizytę

Instytut Urody Symfonia Piękna

Paznokcie

Lelewela 2, 45-857 Opole
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Pani Elizka i pozostałe dziewczyny zawsze sprawiają, że z salonu wychodzi się z uśmiechem i lepszym humorem :) nie inaczej było dzisiaj, za co dziękuję :)

Bezpieczny salon
Studio Urody Marta Ziemińska - zarezerwuj wizytę

Studio Urody Marta Ziemińska

Paznokcie

Ozimska 14-16, I piętro, 45-057 Opole
4.99
Bezpieczny salon

Jestem bardzo zadowolona z usług pani Ani . Bardzo miła komunikatywna osoba. Zna się na tym co robi. Manicure tytanowe wykonane profesjojak nie z dopieszczeniem każdego szczegółu. Z czystym sumieniem polecam.

Płatności online
IMEIAA - Instytut Medycyny Estetycznej i Anti Aging - zarezerwuj wizytę

IMEIAA - Instytut Medycyny Estetycznej i Anti Aging

Kosmetyczka

Bajkowa 1c, 45-940 Opole
5.0
Płatności online

Pani Natalia wykonuje zabiegi z ogromną starannością, dbałością o komfort i zadowolenie swoich klientek. Gabinet jest czysty , zachowane są wszelkie środki ostrożności w związku z Covid-19. Co najważniejsze , zabiegi przynoszą oczekiwany efekt. Polecam bardzo!

Salony z podobnych kategorii

Płatności online
Bezpieczny salon
Idea Beauty - zarezerwuj wizytę

Idea Beauty

Paznokcie

Niemodlińska 19 lok. 9, parter, 45-710 Opole
4.99
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Wspaniały salon! Profesjonalne podejście, miła atmosfera i ekspresowa pomoc w kryzysowej sytuacji przed wyjazdem na wakacje 😊 Od kilku miesięcy wracam na paznokcie i hennę do Pani Anety, za każdym razem wychodzę bardzo zadowolona. Polecam! 😊

Salon Satysfakcja - zarezerwuj wizytę

Salon Satysfakcja

Fryzjer

Generała Kazimierza Sosnkowskiego 16, 45-267 Opole
4.95

Pierwsza i na pewno nie ostatnia wizyta u p. Marty :) Profesjonalne doradztwo odnośnie koloryzacji i codziennej pielęgnacji, ale przede wszystkim skrupulatność i dokładność podczas wykonywanej pracy. Przemiły kontakt w trakcie całej wizyty i piękny efekt finalny. Dziękuję serdecznie!

Bezpieczny salon
Studio Urody Barbara Pawlik - zarezerwuj wizytę

Studio Urody Barbara Pawlik

Paznokcie

1 Maja 9/22, 45-068 Opole
5.0
Bezpieczny salon

W Studio wszystkie zabiegi są wykonywane z ogromną starannością i dokładnością, zaś panującą tu atmosfera jest bardzo ciepła i domowa. Przyjdź i sprawdź. Mam nadzieję, że znajdziemy wspólną nić porozumienia i zostaniesz ze mną na dłużej. 🤍 Jeśli nie odpowiada Ci żaden z dostępnych term

Płatności online
Bezpieczny salon
AnNails Anna Hryniów  - zarezerwuj wizytę

AnNails Anna Hryniów

Paznokcie

Rzeszowska 12, 45-316 Opole
4.93
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Dziękuję za pięknie zrobione paznokcie (duża precyzja) oraz wszelkie wyczerpujące informacje dotyczące zabiegów, które mnie interesują. Coś czego zupełnie się nie spodziewałam to miły prezent na darmowy masaż twarzy. Naprawdę polecam! Czysto i estetycznie!

Płatności online
Bezpieczny salon
Depilowo - zarezerwuj wizytę

Depilowo

Depilacja

Augustyna Kośnego 11, 45-056 Opole
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Jestem bardzo zadowolona i wrócę jeszcze do Depilowa. Przesympatyczna Pani, która robiła mi zabieg, na bieżąco informowała mnie co będzie robiła gdyż byłam tam po raz pierwszy i jak wspomniałam na pewno nie ostatni. Polecam wszystkim !

Studio Urody Anna Mrowiec - zarezerwuj wizytę

Studio Urody Anna Mrowiec

Paznokcie

Ozimska 25, 45-057 Opole
5.0

Szkolenie u Ani było moim ogromnym marzeniem....jeszcze do niedawna dalekim. Dziś jestem posiadaczką - Pięknego Certyfikatu ❤️ Ania dodała mi otuchy i sprawiła, że poczułam moc ❤️ I nie dość, że jest piękną kobietą to jest również ciepła i zabawna 😊

Płatności online
Bezpieczny salon
Gabinet Kosmetyczny Madamme - zarezerwuj wizytę

Gabinet Kosmetyczny Madamme

Paznokcie

Armii Krajowej 6/1, 45-071 Opole
4.99
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Manicure wygląda doskonale, został wykonany perfekcyjnie, i co dla mnie bardzo ważne - delikatnie. Henna dyskretna - taka jakiej oczekuję. Jestem bardzo zadowolona i z pewnością wrócę na kolejne zabiegi :)

Dobra depilacja laserowa Opole blisko Ciebie

Z problemem depilacji skóry każda osoba, czy to mężczyzna, czy kobieta, spotkała się niejednokrotnie. Jest tak, ponieważ depilować ciało należy regularnie i zazwyczaj często, dlatego problem pojawia się co chwilę, poza tym do dyspozycji do niedawna były jedynie metody, które nie dość, że dawały krótkotrwałe efekty, to jeszcze były bolesne i czasochłonne. Jednak to się zmieniło. Ostatnimi czasy prawdziwą furorę robi depilacja laserowa. Jest to innowacyjna metoda, która polega na wykorzystaniu światła laserowego do usuwania owłosienie ciała.

Ty również możesz skorzystać z tej metody, wystarczy, że sprawdzisz naszą bazę. Jak tego dokonać? Musisz jedynie wytypować obszar miasta, który Cię interesuje i gdzie chcesz znaleźć gabinet depilacji laserowej, a otrzymasz wynik informujący, która będzie najlepsza depilacja laserowa w Opolu. Z ofert ten gabinet, który najbardziej Cię zainteresuje. Będziesz mieć też możliwość zarezerwować termin online, więc nie czekaj!

Czym właściwie jest laserowe usuwanie owłosienia?

Depilacja laserowa, bo taką nazwę nosi laserowe usuwanie owłosienia, jest to nowa metoda usuwania włosów pokrywających ciało. Polega ona na skierowaniu wiązki promieni laserowych na wybrany obszar skóry. Jako że wiązka jest bardzo wąska, to aby oczyścić z włosów większy obszar skóry, należy uzbroić się w cierpliwość, ale efekty będą zadziwiające.

Laser podgrzewa włos u samej nasady, przez co podnosi temperaturę w mieszku włosowym, a ta uszkadza mieszek od wewnątrz tak, że nie może on już wyprodukować włosa. Zasada jest, jak widać, bardzo prosta. Tkanki ani skóra nie ulegają uszkodzeniu, gdyż promień precyzyjnie uderza we włos i jest pochłaniany przez melaninę, główny budulec włoska, nie czyniąc żadnych szkód pobocznych. Co najwyżej może pojawić się uczucie dyskomfortu, pieczenia i mimo że to nie jest uczucie zbyt bolesne, po niedługim czasie zanika, pozostawiając efekt w postaci gładkiej i pięknej skóry.

Jak długo utrzyma swój efekt depilacja laserem?

Depilacja laserowa daje efekty długo się utrzymujące. Zwykle przez około rok skóra wygląda tak, jak zaraz po zabiegu. Dopiero po upływie tego czasu, regenerujące się mieszki, ukazują nowe włoski, więc zabieg należałoby powtórzyć i mieć znów spokój przez kolejny rok.

Biorąc pod uwagę ceny, nie ma różnicy i nawet tania depilacja laserowa w Opolu jest dobrą propozycją. Tak więc znajdując gabinet, którego opinie są pozytywne, można mieć pewność, że każda osoba zostanie w nim właściwie potraktowana, a cennik adekwatny do usługi.

Kto nie powinien poddawać się tej metodzie depilacji?

Jak w każdym zabiegu, tak i tutaj są pewne przeciwwskazania. Kto powinien unikać depilacji laserowej? Są to osoby, które chorują na poważne choroby skóry, ale nie tylko, gdyż również cukrzyca jest powodem do tego, aby tego rodzaju depilacji nie przeprowadzać. Ponadto osoby przewlekle niedysponowane również powinny wpierw skonsultować się ze swoim lekarzem specjalistą, gdyż nieoczekiwane skutki i konsekwencje są trudne do określenia i prawdopodobnie niebezpieczne.