Przejdź do głównej zawartości

Depilacja laserowa Częstochowa

Ajrisa - zarezerwuj wizytę

Ajrisa

Depilacja

Bacewicz 11/19, 42-224 Częstochowa
Rezerwacja przez Booksy

Everyone here is truly kind and sweet. I don’t speak polish and we communicated via google translate. Katerina did an amazing job on my nails and laminating my brows. If I could give them more stars I would! Also, Keep in mind that they don’t take credit or debit cards so bring cash.

Płatności online
Bezpieczny salon
BEAUTY CLINIC LEMONE - zarezerwuj wizytę

BEAUTY CLINIC LEMONE

Depilacja

Okólna 62, 42-218 Częstochowa
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

To już moja trzecia wizyta w klinice i jak zawsze bardzo miła atmosfera. Zabieg wykonany prawie bezboleśnie, wszystkie wątpliwości przed zabiegiem rozwiane przez Panią Doktor. Czekam na rezultaty, które napewno będą zadawalające tak jak przy poprzednich zabiegach. Dziękuję bardzo i polecam Klinikę Beauty Lemone

Salony z podobnych kategorii

Płatności online
Bezpieczny salon
Uroda Gwiazd - zarezerwuj wizytę

Uroda Gwiazd

Depilacja

Księżycowa 5, 42-202 Częstochowa
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Pani Milena jest profesjonalistką. Skórki, paznokcie, masaż stóp, pedicure, wszystko wszystko bez zastrzeżeń. Zazwyczaj wychodziłam z innych salonów zadowolona na 90 proc. W Urodzie Gwiazd nie mam się do czego przyczepić. Sterylnie, milo profesjonalnie.

Płatności online
Bezpieczny salon
Studio Urody "Ann-Marie" - zarezerwuj wizytę

Studio Urody "Ann-Marie"

Depilacja

Plac Daszyńskiego 5, 42-202 Częstochowa
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Przedłużanie paznokci odbyło się sprawnie i z dbałością o szczegóły, efekt jest niesamowity. Dodatkowy plus za wystrój salonu i miłą atmosferę. Polecam wszystkim! :)

Skuteczna depilacja laserowa w Częstochowie

Wiele kobiet depilację uznaje za zabieg niezbyt przyjemny. Decydując się na klasyczne metody depilacji spotkać można się z różnymi problemami. Na szczęście dzięki rozwojowi techniki dostępnych jest dla nas coraz więcej nowoczesnych zabiegów, w tym również depilacja laserowa. Zabiegi depilacji laserowej w Częstochowie polegają na zadziałania laserem na skórę w taki sposób, aby podgrzać mieszki włosowe doprowadzając do ich uszkodzenia. W efekcie nie wytarzają już one włosów, przez co depilacja laserowa jest skuteczna.

Gdzie umówić się na depilację laserową w Częstochowie?

Zauważyłaś już, że w naszym portalu znaleźć można wiele salonów kosmetycznych oferujących zabieg depilacji laserowej w Częstochowie? Zastanawiasz się nad tym, który z tych salonów wybrać? Wydaje nam się, że pomocny może być nasz system opinii pozwalający Klientkom na wystawianie ocen salonom kosmetycznym, w którym miało się okazję być w celu przejścia zabiegu. Stworzony przez nas w tyn sposób ranking jest niezwykle wiarygodny i lubiany przez Klientów szukających różnego rodzaju usług.

Jeśli teraz wiesz już, gdzie chcesz się umówić na depilację laserową w pobliżu Ciebie w Częstochowie, to śmiało zrób to korzystając z portalu Moment.pl lub z naszej aplikacji. Obie metody pozwalają na szybkie rezerwowanie wizyt, ich edycję, a nawet opłacanie wizyt prez internet!