Depilacja Kraków Stare Miasto

TomaszaSPA

TomaszaSPA

Depilacja

Św.Tomasza24/9, 31-027 Kraków
4.8

Jestem bardzo zadowolona z hybryd wykonywanych przez Panią Celinę- trzymają się minimum 15 dni, często do 3 tygodni. Zabieg jest zawsze punktualnie, nie ma żadnych opóźnień, Pani działa bardzo sprawnie, jest miła atmosfera, sprzyja odprężeniu po pracy :) Naprawdę wszystko na medal! Z całego serca polecam!

Verde Massage & Beauty

Verde Massage & Beauty

Depilacja

Bracka 6/4, 31-005 Kraków
5.0
Bezpieczny salon

Wszystko odbyło się bardzo profesjonalnie i w sympatycznej atmosferze. Masaż był baaardzo przyjemny i odprężający. Zabieg kobido dość zaskakujący, ale na następny dzień efekty naprawdę widoczne - skóra twarzy jest gładka, a zmarszczki mniej widoczne.

Sprzedaż bonów

Salony z tej samej miejscowości

HAIR ME UP

HAIR ME UP

Fryzjer

Grodzka 42, 31-044 Kraków

I am super happy with my new hair style! Overall friendly staff and very welcoming. Anna is very professional and very attentive, also very knowledgeable about their products and services. I really recommend this place. I will be returning :)

Claudius Hair Treser Academy

Claudius Hair Treser Academy

Fryzjer

Floriańska 18/3, 31-021 Kraków

Michał niezmiennie podnosi poziom. Korzystam z jego usług od lat i z każdym rokiem staje się coraz lepszy. Dodatkowo wygląd i atmosfera salonu Claudiusa jest tak unikalna, że aż chce się przychodzić jak najczęściej :)

ThaiBali

ThaiBali

Masaż

ul. Floriańska 36, 31-021 Kraków
Bezpieczny salon

Masaż był zrobiony naprawdę świetnie - poprosiłam o mocny, i taki był. Paa która robiła mi masaż, kiedy czuła że jest "ciężki obszar" upewniała się że nie jest zbyt duży ucisk i czuję się komfortowo. Pani na recepcji - również bardzo profesjonalna. Jest to wyciszające miejsce, schowane w zatłoczonym mieście. Polecam!

Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów
Hardcore Tattoo

Hardcore Tattoo

Kosmetyczka

Sławkowska 12, 31-019 Kraków
5.0

„Od tatuaży i od muzyki uzależniasz się jak od narkotyku. Jeżeli w coś wierzysz, jeżeli czymś żyjesz, to w końcu się tym stajesz.” (Vinnie Stigma, Agnostic Front) Pomysł na otworzenie studia tatuażu zrodził się w naszych głowach w 2008 r., kiedy uruchamialiśmy portal muzyczno-tatuatorsk

Sprzedaż bonów

Salony bez rezerwacji online

Natalia - salom Maniewski Kraków

Natalia - salom Maniewski Kraków

Depilacja

Rynek Główny 13 , 31-007 Kraków
5.0
niezweryfikowany

Bardzo polecam ten salon, maja bardzo profesjonalne podejście do klienta, zawsze wychodzę zadowolona. Przeniosłam się z innego saonu kosmetycznego do salonu Maniewski , z polecenia mojej przyjaciółki. Czasami nawet na uzupełnianie chodzę co 2 miesiące , ponieważ rzęski trzymają się doskonal

Depilacja Kraków Stare Miasto

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł