Przejdź do głównej zawartości

Depilacja Kraków Nowa Huta

Płatności online
Bezpieczny salon
Aquasun - zarezerwuj wizytę

Aquasun

Depilacja

osiedle Szklane Domy 1, 31-972 Kraków
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Pani Kinga jest profesjonalistą w każdym calu. Jej profesjonalizm zaangażowanie i zawsze usmiech na twarzy. Sprawia, że zawsze wracam do salonu. Jest miłą, ciepłą osobą która doradzi o co bym tylko nie zapytała. Jestem bardzo zadowolona, że znalazlam takiego fachowca. Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.

Płatności online
Bezpieczny salon
Kraina Piękna - zarezerwuj wizytę

Kraina Piękna

Depilacja

os. Młodości, 31-908 Kraków
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Pani Adrianna jest bardzo delikatna i czuła przy czym bardzo profesjonalna, odpowiedziała na wszystkie moje pytania 😊 Pani Adrianna sprostała moim oczekiwaniom w pełni, dzięki niej znów mogę poczuć się kobieco, gdyż świetnie uporała się z dość problematycznym dla kobiety zabiegiem. Na pewno skorzystam ponownie z jej usług :)

Salony z tej samej miejscowości

Bezpieczny salon
Jovanka Czarnik - zarezerwuj wizytę

Jovanka Czarnik

Makijaż

Osiedle Zgody 7/46, 31-949 Kraków
5.0
Bezpieczny salon

Jestem bardzo zadowolona z wizyty i wykonanego makijażu. Już po pierwszych 5 minutach wizyty wiedziałam, że dobrze trafiłam i mogę być absolutnie spokojna o efekt końcowy 😊 makijaż trzymał się całą noc i zebrał masę pochwał😊 bardzo polecam i chętnie jeszcze skorzystam z niesamowitych umiejętności Jovanki 😊

Salony bez rezerwacji online

Salon Eunike - zarezerwuj wizytę

Salon Eunike

Depilacja

os Kolorowe 33, 31-941 Kraków
5.0
niezweryfikowany

Salon Eunike znajduje się przy os Kolorowe 33 w Krakowie. Nasz profesjonalny zespół kosmetologów zadba o Twoje ciało, skórę i włosy. W naszej ofercie można znaleźć usługi kosmetyczne, mikrodermabrazja, ścieranie naskórka, a także pielęgnacja skóry. Miła i otwarta atmosfera pozwala na stworz

Gładkie, pozbawione owłosienia ciało to marzenie wielu kobiet. Jego usuwanie zajmuje przecież wiele czasu i pochłania sporo pieniędzy. Istnieje wiele metod krótkotrwałej i długotrwałej depilacji, które pozwalają zapomnieć o niechcianych włoskach od kilku dni do nawet kilku lat. Najpopularniejsze są oczywiście maszynki jednorazowe czy depilacja woskiem. Ich trwałość nie jest jednak zadowalająca, ponieważ włoski odrastają nawet następnego dnia w zależności od typu włosa. Z czasem też stają się coraz bardziej oporne na mechaniczne działanie. Na szczęście pojawiły się nowoczesne metody niwelowania owłosienia, które pozwalają pozbyć się go nawet na stałe. Jeśli i Ty pragniesz zapomnieć o włoskach na nogach, pod pachami czy w strefie bikini, umów się na depilację na Nowej Hucie.

Jak umówić się na depilację laserową?

Przed wykonaniem depilacji laserowej, warto wybrać salon, który posiada wysokie opinie klientów. Taką informację możesz zdobyć na portalu moment.pl. Strona internetowa oraz aplikacja gromadzą ofertę salonów depilacji i nie tylko. Za pomocą wygodnych filtrów możesz znaleźć interesującą Cię usługę w pobliskiej lokalizacji. Jednym z filtrów wyszukiwania jest miasto. Oprócz tego każdy salon posiada dokładny opis, wraz z cennikiem, a także opinie i komentarze klientów. Cały proces wyboru i rezerwacji usługi wykonasz wygodnie z własnego domu. 

Jak wygląda depilacja laserowa na Nowej Hucie w Krakowie?

Zabieg laserowego usuwania owłosienia wykonywany jest za pomocą profesjonalnego urządzenia, które emituje specjalną wiązkę światła skoncentrowaną na określoną partię ciała. Zwykle zabieg wykonywany jest na niewielkiej powierzchni ciała lub odbywa się partiami. Emitowana wiązka światła powoduje kontrolowane uszkodzenie włosa, co skutkuje zatrzymaniem jego wzrostu. Skóra po prostu przestaje wytwarzać kolejne włosy. W zależności od karnacji i typu skóry efekty mogą utrzymywać się bardzo długo, w większości przypadków- trwale. Konieczne jest jednak wykonanie pełnej serii zabiegów w określonych odstępach czasu.

Co warto wiedzieć o zabiegu depilacji laserowej?

Długość usuwania owłosienia za pomocą depilacji laserowej uzależniona jest od typu skóry, jak i powierzchni ciała poddawanej zabiegowi. Pojedyncza seria trwa od kilku (strefa wąsika) do kilkunastu minut (nogi). Cały zabieg jest całkowicie bezbolesny, a w przypadku stosowania nowoczesnych urządzeń może nawet zapewniać przyjemne chłodzenie skóry. Po samym zabiegu warto zachować szczególne środki ostrożności i stosować się do zaleceń osoby wykonującej zabieg. Najważniejsze jest unikanie nadmiernej ekspozycji słonecznej. Przed wyjściem na zewnątrz należy stosować filtry ochronne 50+, które zapewniają najskuteczniejsze zabezpieczenie. Zalecenia w trakcie depilacji dotyczą również częstotliwości mechanicznego usuwania owłosienia. Wszystkich najważniejszych informacji udziela salon depilacji na Nowej Hucie. Każdy z nich zatrudnia specjalistów, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje, jak i umiejętności.

Jakie są przeciwwskazania do wykonania depilacji laserowej?

Działanie lasera może powodować nieprzyjemne skutki uboczne u konkretnej grupy osób. W związku z tym istnieją określone przeciwwskazania medyczne, które uniemożliwiają przeprowadzenie zabiegu. W grupie tej znajdują się osoby cierpiące z powodu chorób skóry oraz chorób przewlekłych, w tym: cukrzycy oraz nowotworów. Laser może również wywołać podrażnienia w przypadku pacjentów ze skórą wrażliwą. Dlatego tak ważna jest wstępna konsultacja oraz dokładny wywiad.