Depilacja Kraków

Fenti Instytut Urody

Fenti Instytut Urody

Depilacja

Czarnowiejska 13/6-7, 31-126 Kraków

Pani Alina to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Bardzo miła i kompetentna. Każda wizyta jest udana i przeprowadzona w bardzo miłej atmosferze. Zabieg wykonywany profesjonalnie bez zbędnego bólu. Naprawdę polecam.

SHARI Beauty Clinic

SHARI Beauty Clinic

Depilacja

Lipińskiego 9/C, 30-349 Kraków

Zadzwoniłam do salonu po 18 z nikłą nadzieją na przyjęcie, jednak Pani Ania powiedziała, że jak najbardziej mogę przyjść :) Bardzo miła atmosfera, usługa na najwyższym poziomie, profesjonalne produkty. Salon czysty i estetyczny. Czułam się kompleksowo "zaopiekowana". Z całą pewnością będę polecać Salon Shari :)

My Body Clinic

My Body Clinic

Depilacja

Wielicka 42c/4, 30-552 Kraków

To była moja pierwsza wizyta w My Body Clinic ale na pewno nie ostatnia :-) Pani Agata przeprowadzająca zabieg wszystko dokładnie wytłumaczyła i odpowiedziała na wszystkie pytania, poza tym dzięki niej depilacja przebiegła w miłej atmosferze, w komforcie i bez skrępowania. Dziękuje!

Beauty M Studio Urody

Beauty M Studio Urody

Depilacja

Przemysłowa 4, 30-701 Kraków

Bardzo polecam zabieg depilacji u pani Magdy! Anielska cierpliwość do przeżywającej klientki :), a także nieoceniona profesjonalność. Muszę również podkreślić przemiłą atmosferę w salonie. Pozdrawiam zarówno pana Właściciela jak i panią Magdę. Wszystko jak najbardziej na plus.

Beauty Bar Lounge

Beauty Bar Lounge

Depilacja

Ślusarska 6 Lokal U2, 30-701 Kraków

Profesjonalizm w każdym calu. Piękne Panie po mistrzowsku i z pełnym zaangażowaniem wykonują zabiegi, dbając o relaksacyjną atmosferę - kawka, herbatka, cukiereczek... Oprócz obsługi, w dobry nastrój wprowadza także stylowe wnętrze salonu. Warto odwiedzić Beatu Bar Lounge - z pewnością na jednej wizycie się nie skończy. Zdecydowanie polecam.

Gabinet kosmetyczny Arnika

Gabinet kosmetyczny Arnika

Depilacja

Borkowska 29e/5, 30-438 Kraków

Manicure wykonany bardzo solidnie. Jesli chodzi o brwi to nareszcie znalazlam to czego szukalam. Henna i kształt - bosko!!! Depilacja brazylijska - nie nalezy do przyjemnych zabiegow, ale Pani Klaudia wykonala caly zabieg sprawnie :) Na pewno bede wracać do tego salonu! Polecam.

Beauty Story Kosmetologia Estetyczna

Beauty Story Kosmetologia Estetyczna

Depilacja

ul. Wincentego Danka 8/U16, 31-223 Kraków

Pani Marta wie, jak nie przesadzić i zrobić piękne, naturalne rzęsy (Z takim planem przyszłam po raz pierwszy, na próbę już prawie półtora roku temu i przychodzę nadal). Jest przesympatyczna i profesjonalna. Polecam z czystym sumieniem.

Depilacja Kraków

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł