Depilacja Kraków

Venada

Venada

Depilacja

ul. Powiśle 3/3a, 31-101 Kraków

Świetna obsługa! Najlepszy salon, w jakim do tej pory byłam - na pewno go nie zmienię przez długie lata. Efekt końcowy zawsze w 100% spełnia moje oczekiwania. Profesjonalne podejście do klienta i super atmosfera w lokalu. Polecam!

Sekret Piękna Kosmetologia Estetyczna

Sekret Piękna Kosmetologia Estetyczna

Depilacja

Jana Woronicza 12, 31-409 Kraków

Po powrocie z ferii i nart, moja skóra wymagała szybkiej pomocy, która oczywiście otrzymałam od Pani Izabeli, wiedząc że ekspresowo rozwiąże mój problem. Tak też się stało, jestem zachwycona efektami które utrzymują się już drugi tydzień. Uwielbiam to miejsce i efektywność zabiegów.

SHARI Beauty Clinic

SHARI Beauty Clinic

Depilacja

Lipińskiego 9/C, 30-349 Kraków

Zadzwoniłam do salonu po 18 z nikłą nadzieją na przyjęcie, jednak Pani Ania powiedziała, że jak najbardziej mogę przyjść :) Bardzo miła atmosfera, usługa na najwyższym poziomie, profesjonalne produkty. Salon czysty i estetyczny. Czułam się kompleksowo "zaopiekowana". Z całą pewnością będę polecać Salon Shari :)

My Body Clinic

My Body Clinic

Depilacja

Wielicka 42a/U1, 30-552 Kraków

Korzystałam z usług już kilka razy, jestem bardzo zadowolona nie tylko z obsługi i pełnego jej profesjonalizmu, jak również z efektów depilacji . Miejsce godne polecenia.

ML Art Beauty Studio

ML Art Beauty Studio

Depilacja

Masarska 8, 31-534 Kraków

Cudowny salon ❤️ Już od bardzo długiego czasu robię depilację pastą cukrową tylko tutaj i jestem coraz bardziej zadowolona. Pani Ania jest nie tylko wspaniałym specjalistą, ale też miłą i pozytywną osobą. Polecam!

Depilacja Kraków

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł