Depilacja Katowice Centrum

Barocco Hair & Body

Barocco Hair & Body

Depilacja

Wawelska 1/1, 40-098 Katowice

Świetna koloryzacja i strzyżenie. Artur dokładnie słucha, po chwili doskonale wie co ma się w głowie i co ma się na tej głowie znaleźć :) Potrafi dobrze doradzić i dobrać kolor, można z zamkniętymi oczami zdać się na jego wybór :) do tego wszystkiego super masaż głowy przy myciu! Polecam, polecam, polecam!

SO SKIN Studio Kosmetyczne

SO SKIN Studio Kosmetyczne

Depilacja

Dąbrówki 3 (przy ul. Gliwickiej), 40-081 Katowice
5.0

Zabieg wykonany bardzo delikatnie, starannie, sympatyczny nastrój, pełen relaks🙂 i do tego idealnie wyglądająca skóra twarzy. Zabiegi wykonywane przez Panią Agnieszkę to sama przyjemność i super wykonanie.

LAWENDA Salon Piękności

LAWENDA Salon Piękności

Depilacja

Sikorskiego 18, 40-282 Katowice

PANI Sabina została mi zarekomendowana i było warto zaryzykować. Fantastyczne chwile spędzone z pełną radości dziewczyną, która ma złote ręce. Maksymalne zadowolenie, pełen profesonalizm. Strzyżenie, modelowanie i pielęgnacja - serdecznie polecam.

Rojan Cosmetica

Rojan Cosmetica

Depilacja

Uniwersytecka 13, 40-007 Katowice
4.9

Dobry wizerunek nie jest dziełem przypadku. To wypadkowa przemyślanych wyborów, mądrej pielęgnacji oraz konsekwencji w dążeniu do celów. Decyzje wizerunkowe trudno podejmuje się w pojedynkę. Dużo łatwiej i przyjemniej przychodzą zmiany, kiedy masz obok siebie zaufanego doradcę, który zna tr

Brzytwa Mać Barber Shop

Brzytwa Mać Barber Shop

Depilacja

świętego Jacka 1A, 40-019 Katowice
0.0
Brak opinii

Klasyczne fryzury i perfekcyjne golenie brzytwą. Dodatkowo salon oferuje usługi z zakresu męskiej kosmetyki (manicure, maski, depilacja). Odwiedź nas w centrum Katowic, zostaw samochód na parkingu dla Gości. W luźnej atmosferze zadbamy o Twój wygląd, tak, że najczęściej powtarzanym

Salony z tej samej miejscowości

DIUK Atelier

DIUK Atelier

Fryzjer

Teatralna 10/14, 40-003 Katowice

Salon jest wizualnie ciepły i przyjemny, cała wizyta była przyjemnością! Koloryzacja jest idealna, dobrze dobrana przez zdolnego Kamila. Dziękuję za piękne włosy, na pewno wrócę :)

Konrad Nożycoręki

Konrad Nożycoręki

Fryzjer

Grażyńskiego 13/II, 40-126 Katowice

Ocena 5.0 to za mało by wyrazić moje zadowolenie z wizyty w salonie. Jest profesjonalnie, klient czuje się w pełni zaopiekowany, wnętrze salonu jest bardzo przyjemne w tle słychać genialną muzykę. A sam mistrz cięcia - Konrad, co tu więcej pisać to mistrz w swoim fachu :)

Studio Fryzur i Urody Rulczyński

Studio Fryzur i Urody Rulczyński

Fryzjer

Strzelecka, 17, 40-073 Katowice

Opinie nie kłamią!!! Super miejsce, i fryzjer Sebastian b.mily i kontaktowy a także pomocny w temacie niezdecydowania dot.fryzury, a w efekcie wow! :) Serdecznie polecam i juz rezerwuje kolejny termin!!

Warsztat Fryzur Katowice

Warsztat Fryzur Katowice

Fryzjer

PCK 5, 40-057 Katowice
5.0

Byłem już kilka razy i śmiało mogę polecić. Za każdym razem wychodzę zadowolony. Obsługa na wysokim poziomie. Pan Maciej zawsze zrobi porządek na mojej głowie, można też dostać od niego parę porad odnośnie stylizacji fryzury. Polecam też zajrzeć ze względu na wystrój salonu w nowej lokalizacji, jest naprawdę ładnie.

Depilacja Katowice Centrum

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł