Depilacja Gdańsk

390 wyników

Ecosfera Centrum Podologii i Kosmetologii

Depilacja

Warszawska 98, 80-180 Gdańsk
5.0
891 opinii

Mimo, że miałam zaplanowanych sporo usług, czas w ogóle się nie dłużył. Mam pięknie pomalowane paznokcie, włosy bez śladu siwizny i o intensywnym, żywym kolorze oraz przyjemna wspomnienia, ponieważ wszystko przebiegało w przyjemnej atmosferze.

Salon Urody AS Professional Beauty

Depilacja

Wilanowska 4, 80-809 Gdańsk
4.9
785 opinii

Jestem pod ogromnym wrażeniem skrupulatności, dokładności i dbałości o szczegóły Pani Igi. Zawsze polecano mi panie z "większym doświadczeniem", ale to własnie Pani Iga zrobiła mi takie paznokcie, jakie zawsze chciałam mieć-zgrabne i delikatne, perfekcyjne. Jestem mega mega zadowolona!!! Wielkie brawa i uśmiechy ;))) dla Pani Igi!!

Salon Urody Prestige No.1

Depilacja

Niepołomicka 32, 80-180 Gdańsk
5.0
58 opinii

Wykonanie usług oceniam na 4+. Jakość wosku do depilacji nie najwyższa. Czynność trzeba było kilkukrotnie powtarzać, a i tak pojedyncze włoski pozostały. Natomiast hennę robiłam po raz pierwszy i mam wrażenie, iż kolor jest zbyt ostry. Z czasem zblednie i dlatego polecam usługi w tym salonie.

Salon Kosmetyczny Petite Perle

Depilacja

Beniowskiego 51, 80-355 Gdańsk
4.9
173 opinie

Petite Perle to profesjonalny salon na najwyższym poziomie. Panuje tam cudowna atmosfera i relaksujący nastrój. Dziewczyny są przemiłe, profesjonalne i nigdy nie czuję, że są zniecierpliwione czy spieszą się. Poświęcają klientce bardzo dużo czasu i uwagi. Z przyjemnością tam wracam. Pozdrowienia dla Pani Kasi M :)

MAM

Depilacja

aleja Rzeczypospolitej 4, 80-369 Gdańsk
4.9
102 opinie

Profesjonalnie wykonaną usługa. Mogłam podyskutować z Panią o zamierzonym efekcie i użytych kosmetykach, zostały mi polecone inne zabiegi dobrane do mnie. Pani poza tym, że jest doświadczona i profesjonalna to jeszcze sympatyczna. Polecam i Panią i zabieg🙂

LILUSPA

Depilacja

Okopowa 17/1, 80-819 Gdańsk
5.0
28 opinii

Jestem naprawde zadowolona z usługi depilacji pastą cukrową u Pani Liliian :) Bardzo przyjemne, aż się niespodziewałam! Wychodzę, zadowolona i zrelaksowana 😀 Nie boli, przyjemny masaż nóg przy okazji. Serdecznie polecam ❤ Cała atmosfera w salonie jest na 5+ chce się wracać

Depilacja Gdańsk 390 wyników

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł