Fotodepilacja Warszawa Włochy

Salony z podobnych kategorii

Klinika Piękna MaVie

Depilacja

Aleksandra Prystora 4 lok. U6, 02-497 Warszawa
5.0
130 opinii

Cenię sobie jak ktoś profesjonalnie i perfekcyjnie wykonuje swoją pracę. Umie korzystać z wiedzy i doświadczenia, jest dobry w tym co robi. Lubię czuć, że ktoś wykonuje swoje usługi z elastycznością, która jest dla mnie dobra i z dbałością o mnie. Tak widzę Panią Agnieszkę. Polecam.

Elle Clinic

Depilacja

Al. Bohaterów Września 22 lok 4, 02-389 Warszawa
4.9
131 opinii

Pani Laura jest bardzo miłą, kompetentną i pomocną osobą. Cierpliwie i szczegółowo wytłumaczyła mi wszystko co dzieje się z moimi włosami, poleciła wykonać konkretne badania, a także delikatnie i profesjonalnie wykonała zabiegi. Bardzo gorąco polecam!

Klinika Supernova

Depilacja

Biały Kamień 5B, 02-593 Warszawa
4.9
38 opinii

To na razie mój pierwszy zabieg z serii, ale już spełnił moje oczekiwania i czekam z niecierpliwością na kolejne spotkania. Bardzo dziękuję za dokładne wytłumaczenie idei zabiegu, poszczególnych etapów, za staranność i miłą atmosferę.

Nails&Body

Depilacja

ul.Jana Kazimierza 49/U11, 01-267 Warszawa
5.0
23 opinie

Jestem bardzo zadowolona z usług wykonanych w salonie. Zabiegi wykonane bardzo profesjonalnie, starannie i dokładnie, można odnieść wrażenie jakby Panie robiły to tak, jak dla siebie. W dodatku obsługa jest bardzo sympatyczna, pomocna i daje praktyczne rady. Polecam i to bardzo!

Femmed Klinika Dr Potembska-Eberhardt

Depilacja

Karola Chodkiewicza 7 lok. U3, 02-593 Warszawa
5.0
37 opinii

Jestem dzień po zabiegu i na jego pełną ocenę trzeba jeszcze poczekać kilka tygodni, natomiast samo przeprowadzenie zabiegu oceniam bardzo wysoko, był wykonany profesjonalnie i bezboleśnie. Pani doktor przesympatyczna o dużej kulturze dzięki czemu stres maksymalnie zminimalizowany. Serdecznie dziękuję .

Fotodepilacja Warszawa Włochy

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł