Przejdź do głównej zawartości

Fotodepilacja Warszawa Białołęka

Yasumi Białołęka - zarezerwuj wizytę

Yasumi Białołęka

Depilacja

Czarodzieja 16, 03-116 Warszawa
Bezpieczny salon

Kolejny z serii zabiegów . Jestem zadowolona z efektów. Za każdym razem otrzymuje informację o jego przebiegu jak i o tym co robić po. Profesjonalizm. Dbałość o klienta, o jego komfort. Salon przestrzega zasad dotyczących funkjonowania w warunkach pandemii.

Sprzedaż bonów

Salony z podobnych kategorii

Hair Styling Team Atelier - Odkryta - zarezerwuj wizytę

Hair Styling Team Atelier - Odkryta

Depilacja

Odkryta 4, 03-140 Warszawa
Bezpieczny salon

Najlepsza fryzura mojego syna jaką kiedykolwiek zrobiła fryzjerka. Pani fryzjerka wysłuchała dokładnie moich nieprofesjonalnych określeń po czym zabrała się do strzyżenia- oczekiwania spełnione w 100% A do tego Pani miała bardzo dobry kontakt z dzieckiem. Polecam

Strefa Piękna - zarezerwuj wizytę

Strefa Piękna

Depilacja

Magiczna 22, 03-289 Warszawa
Bezpieczny salon

Jak zawsze Pani Sylwia zadbała o najwyższą jakość usług :) Dziękuję serdecznie za mile spędzony czas i bardzo miłą atmosferę w salonie. Dziękuję również Pani z recepcji za pełen profesjonalizm :)

Sprzedaż bonów
O Mały Włos - zarezerwuj wizytę

O Mały Włos

Depilacja

Światowida 58, 03-144 Warszawa

Bardzo miła obsługa. Profesjonalna porada i fachowe wykonanie usługi... to opinia dla męskiej części klientów, natomiast panie nie znajdą lepszego miejsca do miłego spędzania czasu w bardzo komfortowych warunkach i podzielenia się swoimi troskami. Michał wysłucha, poradzi, a przy okazji zrobi swoją robotę, po której znikną największe troski ;-)

Si Bella SPA - zarezerwuj wizytę

Si Bella SPA

Depilacja

Strumykowa 6 a lok.1, 03-138 Warszawa
Bezpieczny salon

Jak zwykle w Si bella pełen profesjonalizm. Pani Kasia przemiła osoba, z mega dokładnością wykonywała każdy zabieg. Polecam zabiegi Storz i endermologia na cialo, rewelacyjne efekty.

Sprzedaż bonów
Studio Urody Discolor - zarezerwuj wizytę

Studio Urody Discolor

Depilacja

Światowida 63lok6, 03-144 Warszawa
5.0

Pani Olga Kotarska jest najlepszą specjalistką od paznokci jaką znam! Od wielu lat korzystam z usług w Jej salonie i wiem, że właścicielka jest gwarancją jakości. Atmosfera niepowtarzalna- jak w domu u przyjaciół : wesoło i przyjemnie. POLECAM👍.

DSkin Kosmetologia estetyczna - zarezerwuj wizytę

DSkin Kosmetologia estetyczna

Depilacja

Marywilska 60, lok U4, 03-042 Warszawa
5.0
Bezpieczny salon

Usługa wykonana idealnie, Pani Dominika poznaje potrzeby klienta by spełnić wszystkie oczekiwania, wizyta przebiegła w przyjemnej atmosferze, każdemu kto chce mieć choć chwile relaksu polecam :)

Sprzedaż bonów
Gabinet Odnowy Biologicznej W&M - zarezerwuj wizytę

Gabinet Odnowy Biologicznej W&M

Depilacja

Daniszewska 20/7, 03-230 Warszawa
5.0

Jestem po pierwszej wizycie w gabinecie pani Moniki. Przemiła, uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona osoba, która swoim podejściem, jak również wykonanym zabiegiem sprawiła, że poczułam się szczęśliwa i zrelaksowana. Dziękuję pani Monice i polecam innym.