Fotodepilacja Warszawa Białołęka

Yasumi Białołęka

Depilacja

Czarodzieja 16, 03-116 Warszawa
4.9
145 opinii

Pani, która wykonywała zabieg była bardzo miła. Informowała o każdym kroku i z fachowym podejściem podeszła do mojej problematycznej skory. W trakcie zabiegu bez zająknięcia odpowiadała na moje pytania. Jestem bardzo zadowolona - myśle, ze moja skora również. Będę wracała regularnie na zabiegi.

Salony z podobnych kategorii

Studio Urody Beauty Room

Depilacja

Modlińska 310/312, 03-152 Warszawa
5.0
317 opinii

Cena nieadekwatna do jakości usługi. Rzęsy maksymalnie podkrecone(skręt D) gdzie wyraźnie prosiłam o C lub B. Mała objętość(2-3D), dwie prośby pod koniec zabiegu o dokładne wyklejenie kącików zewnętrznych. Czas wykonania-3,5h. Śmiech na sali, nie polecam.

Strefa Piękna

Depilacja

Magiczna 22, 03-289 Warszawa
4.9
959 opinii

W Strefie Piękna byłam pierwszy raz i na pewno nie ostatni :) Wydawałoby się, że nie można mieć wszystkiego, a jednak - przesympatyczna obsługa, dobrze wykonany zabieg oraz kompetentne wskazówki - to moje pierwsze wrażenie po wizycie u Pani Ani :)

Kosmetyka Profesjonalna MADAME

Depilacja

Ceramiczna 7 lokal 4, 03-126 Warszawa
5.0
49 opinii

Pani Marcelina to świetna osoba, która zna się na tym, co robi. Wytłumaczyła mi dokładnie, na czym polega zabieg i wykonała go bardzo profesjonalnie. Salon jest piękny i zadbany, można się odprężyć przy relaksującej muzyce :) mogłabym przychodzić do Pani Marceliny codziennie! POLECAM

Salonik Urody

Depilacja

Myśliborska 98F, 03-185 Warszawa
5.0
31 opinii

Zapraszamy do Saloniku Urody! Jesteśmy specjalistkami w zakresie kosmetyki i kosmetologii - pasjonujemy się dbaniem o ludzkie ciało. Oferta naszego gabinetu jest bardzo obszerna - znajdziesz w niej usługi pielęgnacji ciała, twarzy oraz dłoni i stóp. Pomogłyśmy już wielu osobom w walce o pię

REFRESH

Depilacja

Modlińska, 199a, 03-122 Warszawa
5.0
48 opinii

Oceniam wizytę na 5,0 . Jestem bardzo zadowolona z wykonanej pracy. Będąc w salonie zawsze pozwalam Pani Oli "poszaleć" z malowaniem moich paznokci. Nigdy się nie zawiodłam i tym razem było tak samo. Moje paznokcie poczuły lato a ja razem z nimi.

Salony z tej samej miejscowości

Fotodepilacja Warszawa Białołęka

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł