Przejdź do głównej zawartości

Fotodepilacja Milanówek

Yasumi Grodzisk - zarezerwuj wizytę

Yasumi Grodzisk

Depilacja

Królewska 32A, 05-825 Grodzisk Mazowiecki
4.97

Epilacja...hmmm. Po poprzednich doświadczeniach miałam wielkie obawy. Pamiętam wtedy zaciskanie zębów i samowolnie płynące łzy. A teraz...ośmieliłabym się powiedzieć że było nawet przyjemnie. Pani Iza to prawdziwy skarb. Cały zespół tworzy wspaniałą atmosferę, aż chce się wracać. POLECAM.

Salony z podobnych kategorii

ALFIJA Lena Myszkowska - zarezerwuj wizytę

ALFIJA Lena Myszkowska

Depilacja

Dębowa 7, 05-825 Grodzisk mazowiecki
4.98
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Jak ja się cieszę, że trafiłam do Leny❤️ Jest najlepsza w tym co robi. Dzięki jej pracy wreszcie mam przepiękne paznokcie. Każda wizyta mija mega szybko, bo zawsze jest pełno tematów do rozmowy. Pełen profesjonalizm i dobroć w jednej osobie ❤️ Polecam z czystym sercem!

Salony z tej samej miejscowości

Kraina Fryzur Aleksandry Wilczyńskiej - zarezerwuj wizytę

Kraina Fryzur Aleksandry Wilczyńskiej

Fryzjer

Warszawska 28a, 05-822 Milanówek
Bezpieczny salon

punktualnie.. bez czekania. fryzury dokladnie nie bylam pewna co chcę.. Pani Ola doradzila, dobrala kolor i wyszło pieknie tak jak chcialam. W ramach uslugi nawilzenie parowe. I co nie najwazniejsze ale ważne.. w dobrej cenie. Polecam! na pewno wrócę.

FizjoPunkt - zarezerwuj wizytę

FizjoPunkt

Inne

Dembowskiej 8, 05-822 Milanówek
5.0

Ból ogranicza i przeszkadza w wykonywaniu codziennych czynności. Forma fizyczna po przebytych operacjach nie jest taka, jak przedtem. Z wiekiem zaczynają o sobie przypominać dawne kontuzje i niedoleczone dolegliwości. Dysfunkcje narządu ruchu nierzadko krępują i skazują Pacjentów na samotno

Salony bez rezerwacji online

Aga Gabinet Kosmetyczny - zarezerwuj wizytę

Aga Gabinet Kosmetyczny

Depilacja

Łąkowa 73, 05-822 Milanówek
5.0
niezweryfikowany

Aga Gabinet Kosmetyczny znajduje się przy Łąkowa 73 w Milanówku. Dobry salon kosmetyczny to taki, który dba nie tylko o jakość usług, ale również o odpowiednią atmosferę i samopoczucie swoich klientów. Tak właśnie jest w Aga Gabinet Kosmetyczny. Z wielką przyjemnością doradzimy najlepsze ro