Fotodepilacja Łódź

Salony z podobnych kategorii

Now Brow Manufaktura

Now Brow Manufaktura

Depilacja

Drewnowska 58, 91-002 Łódź

Pani Marta jest naprawdę bardzo dobra w swojej pracy i dokładna.Mam podrażnioną skórę w jednym miejscu na policzku(przez błąd lekarz,który nie poparzył mi skórę)a Pani Marta wiedziała co ma robić by mi nie zaszkodzić - za co muszę ją bardzo pochwalić :)

PRO LASER CLINIC

PRO LASER CLINIC

Depilacja

aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 138, 92-230 Łódź

Wszystko przebiegło z pełnym profesjonalizmem. Czułam się podczas zabiegu bardzo komfortowo. Pani wykonując swoje czynności na bieżąco kontrolowala moje odczucia, starannie dobierala parametry. Byla zaangażowana całą sobą. Bardzo dziękuję. Będę polecać z czystym sumieniem:)

Nowa Fala

Nowa Fala

Depilacja

Kamińskiego 13, 90-229 Łódź

Jestem bardzo zadowolona ze strzyżenia a także z obsługi i atmosfery w trakcie mojego pobytu w salonie. Na pewno będę wracać! Uważam też że rady pani Izy były bardzo wyważone i na miejscu, możliwe że skuszę się na wygolenie części włosów na karku przed latem, wcześniej nawet o tym nie myślałam. Dziękuje! I do zobaczenia!

Laser DeLux / Łódź

Laser DeLux / Łódź

Depilacja

Piotrkowska 224/226, 90-360 Łódź

Atmosfera zaufania i dyskrecji dzięki czemu klient czuje się swobodnie, bezpiecznie i zaopiekowany. Pełny profesjonalizm Pani Pauliny, która na każdym etapie począwszy od pierwszej wizyty do tej konkretnej, wszystko tłumaczyła i odpowiadała szczegółowo na nurtujące mnie pytania. Zabieg wykonany dokładnie i sprawnie.

Pierwsze Piętro

Pierwsze Piętro

Depilacja

Lipowa, 15/17, 90-743 Łódź

Chciałoby się napisać, że ,,uczeń przerósł formalnie przełożonego MISTRZA" ( żeńskiego).... ale w tym nie byłoby NIC prawdziwego. MISTRZ (niezależnie od PŁCI ) do porażek, czy błędów się przyznaje ………….a Ania Kajdos po prostu ,,robi perfekcyjnie co potrafi …. i MISTRZA nie udaje. P.s . DZIĘKUJĘ ANIU !!!!!!!!!!!!!!

Pazurkowo

Pazurkowo

Depilacja

Piotra Skargi 8/10 lok. 30, 93-036 Łódź

Zdecydowanie najlepszy salon kosmetyczny w jakim byłam! Atmosfera - rewelacja! Panie kosmetyczki - super miłe a do tego (co najważniejsze) profesjonalistki! Mają szeroką wiedzę kosmetologiczną. Można wyczuć, że jest się w dobrych rękach. Jestem bardzo ale to bardzo zadowolona! Na pewno niebawem wrócę. :)

Gabinet Urody Joanna Stus

Gabinet Urody Joanna Stus

Depilacja

Żubardzka 3, 91-022 Łódź

Pani Joanna jest przesympatyczną, przemiłą, bardzo kontaktową i bardzo kompetentną osobą. Makijaż wieczorowy trzymał się całą noc :) Pierwszy raz miałam makijaż w zimniejszych odcieniach i nie żałuję. Wizyta u Pani w salonie to była przyjemność :)

Fotodepilacja Łódź

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł