Przejdź do głównej zawartości

Fotodepilacja Kraków

Płatności online
Bezpieczny salon
Studio Viola  - zarezerwuj wizytę

Studio Viola

Depilacja

aleja Kijowska 57, 30-079 Kraków
4.96
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Bardzo przyjemna wizyta. Pani Basia dostosowuje moc urządzenia do każdej klientki i powoli przyzwyczaja skórę do działania SHR. Bardzo polecam i nie mogę doczekać się pierwszych efektów :)

Płatności online
Bezpieczny salon
Yasumi ul.Śliczna 32 - zarezerwuj wizytę

Yasumi ul.Śliczna 32

Depilacja

Śliczna 32, 31-444 Kraków
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Serdecznie polecam korzystanie z usług salonu! Pani Ola to profesjonalizm i komfort w jednym :) Zabieg fotoepilacji do najprzyjemniejszych nie należy, a mimo wszystko wychodzę uśmiechnięta. Ale na efekty będę musiała jeszcze poczekać.

Salony z podobnych kategorii

Chcesz umówić się na fotodepilację w Krakowie?

Jednym z coraz bardziej popularnych zabiegów wśród osób poszukujących sposobu na usunięcie owłosienia w Krakowie jest fotodepilacja. Jeśli i Ty jesteś tutaj dlatego, że poszukujesz informacji o sprawdzonych salonach z Krakowa oferujących usługę fotodepilacji, to świetnie się składa. Z całą pewnością znajdziesz to, czego poszukujesz, ponieważ Moment.pl to swoisty ranking salonów urody z Krakowa, który pomoże Ci w odnalezieniu blisko Ciebie tego z nich, który oferuje właśnie fotodepilację. Jeśli chodzo o sam zabieg, to fotodepilacja polega na usuwaniu owłosienia intensywną wiązką światła. Wśród największych zalet tej metody depilacji wymienia się to, że świetnie oddziałowuje ona zarówno na ciemne, jak i na jasne włosy. Fotodepilacja nie jest bolesna, nie jest inwazyjna, a sam zabieg z wykorzystaniem tej technologii jest szybki. W salonach z Krakowa oferowana jest fotodepilacja okolic bikini, nóg, pach i wąsika. Sprawdź pełną ofertę wszystkich salonów i umów się w jednym z nich na dogodny dla Ciebie termin!

Zarezerwuj termin na fotodepilację

Przebywając na naszej stronie internetowej z całą pewnością udało Ci się już zauważyć, że znajduje się na niej ranking najlepszych salonów z Krakowa, w których oferowany jest zabieg fotodepilacji. Tym samym dzięki naszemu serwisowi masz naprawdę łatwy dostęp do interesujących Cię informacji, który dodatkowo wzbogacony jest o możliwość umawiania się na fotodepilację przez internet. Wystarczy przeczytać opinie o salonach, wybrać ten z nich, który wzbudza Twoje największe zaufanie, aby następnie móc zerknąć w kalendarz dostępności usług. Kolejnym krokiem niezbędnym do złożenia rezerwacji jest tylko założenie konta na naszej stronie i zarezerwowanie sobie najbardziej dogodnego terminu. Pamiętaj, że wszystko to możesz zarobić nie tylko z poziomu naszej strony internetowej, ale też przez aplikację mobilną, która udostępniona jest na urzędzania z systemem iOS oraz Android!