Fotodepilacja Kraków

Salony z podobnych kategorii

SHARI Beauty Clinic

SHARI Beauty Clinic

Depilacja

Lipińskiego 9/C, 30-349 Kraków

Zadzwoniłam do salonu po 18 z nikłą nadzieją na przyjęcie, jednak Pani Ania powiedziała, że jak najbardziej mogę przyjść :) Bardzo miła atmosfera, usługa na najwyższym poziomie, profesjonalne produkty. Salon czysty i estetyczny. Czułam się kompleksowo "zaopiekowana". Z całą pewnością będę polecać Salon Shari :)

Fenti Instytut Urody

Fenti Instytut Urody

Depilacja

Czarnowiejska 13/6-7, 31-126 Kraków

Jestem bardzo zadowolona z dzisiejszej wizyty u Pani Agnieszki. Była to moja pierwsza depilacja pastą cukrową. Jestem pod bardzo dużym wrażeniem profesjonalnsoci, delikatności oraz sprawności z jaką usługa została wykonana. Na 100 % wrócę do Pani Agnieszki na ponowny zabieg!

HEY GIRLS

HEY GIRLS

Depilacja

Piwna 24, 30-527 Kraków

Zawsze wychodzę zadowolona zarówno z mani jak i pedi, które utrzymuje się tak długo na paznokciach, ze sama się dziwie. Raz mi hybryda odpadła, ale zostałam umówiona niezwłocznie na naprawę paznokcia i zostało wykonane z największa starannością. Polecam:)

PazuMalu Czyżyny

PazuMalu Czyżyny

Depilacja

Bolesława Orlińskiego 3 Lu 7, 31-877 Kraków

Wracam do tego miejsca już kolejny raz, bo wiem, że wyjdę z pięknymi paznokciami. Nie inaczej było i dzisiaj - nie dość, że mam dokładnie takie zdobienie, jakie sobie wymyśliłam, to dodatkowo udało się uratować złamany paznokieć przed opiłowaniem na krótko i nadal mogę cieszyć się długimi pazurkami. Polecam serdecznie ten salon.

My Body Clinic

My Body Clinic

Depilacja

Wielicka 42a/U1, 30-552 Kraków

Byłam drugi raz na zabiegu u Pani Agaty Ciechowskiej. Jak zwykle uśmiechnięta, profesjonalna ( o każdym kroku mnie informowała, co będziemy robić), troskliwa (dbała o mój komfort odpowiednio ustawiając chłodzenie). Polecam i czekam z niecierpliwością na kolejne odwiedziny w My Body Clinic.

Beauty Bar Lounge

Beauty Bar Lounge

Depilacja

Ślusarska 6 Lokal U2, 30-701 Kraków

Profesjonalizm w każdym calu. Piękne Panie po mistrzowsku i z pełnym zaangażowaniem wykonują zabiegi, dbając o relaksacyjną atmosferę - kawka, herbatka, cukiereczek... Oprócz obsługi, w dobry nastrój wprowadza także stylowe wnętrze salonu. Warto odwiedzić Beatu Bar Lounge - z pewnością na jednej wizycie się nie skończy. Zdecydowanie polecam.

Beauty M Studio Urody

Beauty M Studio Urody

Depilacja

Przemysłowa 4, 30-701 Kraków

Świetnie wykonany zabieg kwasami. Oczekiwałam od Pani kosmetolog efektów bez widocznego złuszczania, ponieważ na codzień muszę ,,jakoś" wyglądać i dóbr kwasów oraz zachowanie skóry po zabiegu mnie pozytywnie zaskoczył. Efekt jest, a złuszczanie nie odbywało się płatami, dzięki czemu mogłam spokojnie chodzić do pracy. Polecam! 🙂

Fotodepilacja Kraków

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł