Fotodepilacja - wąsik Wrocław

672 wyniki

Bionika Urody

Fotodepilacja

Rafała Wojaczka 3d, 51-169 Wrocław
5.0
260 opinii

Bardzo miła i profesjonalna wizyta, zabieg poprzedzony wywiadem, wykonany w przyjemnej atmosferze, dostarczajac wszelkich informacji dotyczacych zabiegu i postepowania po nim. Serdecznie polecam.

Easy Waxing

Fotodepilacja

Kazimierza Wielkiego 1, 50-077 Wrocław
4.9
4622 opinie

P. Kinga jest bardzo sympatyczna, wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania oraz precyzyjnie opisuje cały zabieg. Pochwalić można także dużą dbałość o higienę i staranność zabiegu. W efekcie obyło się prawie bez podrażnień i minimalnie bolało. Jestem bardzo zadowolona!

MAGIA DLA CIAŁA

Fotodepilacja

Wysoka, Brzozowa 2/7, 52-200 Wrocław
5.0
1204 opinie

Złoty medal z brylantem! Cudowne, ekscytujące wykonanie przez czarodziejkę masażu Basię! Basia wkonuje masaż tańcząc w rytmie doskonale dobranego podkładu muzycznego - magiczny dotyk dłoni dopełnia dzieło. Miłośników egzotycznego masażu zachęcam! Dziękuję Basiu! :-* :-* :-*

Green Tea Spa

Fotodepilacja

Terenowa 66a, 52-231 Wrocław
5.0
469 opinii

Świetna obsługa. Bardzo miłe panie. Wystrój na najwyższym poziomie. Dziewczyna po zabiegu była wnjebowzieta i nie potrafiła przestać komplementowć Państwa usług. Serdecznie polecamy i napewno wrócimy na kolejne masaże!

INSTYTUT URODY PRESTIŻ

Fotodepilacja

Rynek 46/47/2, 50-116 Wrocław
4.9
1345 opinii

Zabieg wykonany bardzo profesjonalnie, Pani Ewelina na bieżąco mnie informowała co będzie robić. Efekt wykonanej pracy od razu widoczny. Miła i sympatyczna obsługa a spokojna muzyka podczas zabiegu bardzo mnie zrelaksowala. Pozdrawiam

Sylia Beauty Salon

Fotodepilacja

Kaszubska 15/U5, 50-214 Wrocław
5.0
404 opinie

Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze a Pani Sylwia uraczyła mnie sporą wiedzą i profesjonalizmem. Ze względu na wykonywany swego czasu zawód bywałam w wielu salonach kosmetycznych i już wiem, że Sylia Beauty Salon najpewniej stanie się moim ulubionym beauty miejscem na mapie Wrocławia.

Instytut Urody Beauty92

Fotodepilacja

Krzycka 92BCD, 53-020 Wrocław
5.0
288 opinii

Jak zawsze- rewelacja! Pani Ilona to profesjonalistka, zarówno w wykonywaniu zabiegów jak i podejściu do klienta. Potrafi wyczuć, kiedy klient ma ochotę rozmawiać, a kiedy siedzieć w ciszy, dba o każdy szczegół zabiegu i jest przemiła!

Salon Kosmetyki Profesjonalnej PureBeauty Sylwia Pichlak

Fotodepilacja

Śrutowa 14 / LU2, 50-256 Wrocław
5.0
52 opinie

Ponownie bardzo profesjonalnie i miło, indywidualne dopasowanie do potrzeb. Pani Sylwia zawsze służy dobrą radą w doborze zabiegów a wykonanie jest bardzo dokładne. Bardzo polecam :)

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł