Depilacja woskiem Wrocław

681 wyników

Bionika Urody

Depilacja

Rafała Wojaczka 3d, 51-169 Wrocław
5.0
283 opinie

Pełen profesjonalizm zespołu, 100% zaufania, przepiękne otoczenie gabinetu i bardzo miła obsługa. Rewelacyjne i skuteczne efekty wykonanych usług! Ogromne zaangażowanie i indywidualne podejście do klienta . Polecam wszystkim!!

O'lala Beauty

Depilacja

Zakładowa 9BA, 50-231 Wrocław
5.0
133 opinie

Każdy kto chce się poczuć jak gwiazda i zostać obsłużonym na najwyższym poziomie, polecam serdecznie wizytę w salonie. Profesjonalizm, wiedza, podejście do Klienta oraz wykonanie usługi zasługują na najwyższe uznanie. Czystość i higiena w salonie na medal- dla mnie to bardzo istotne elementy. Z czystym sumieniem i pełną odpowiedzialnością polecam.

Easy Waxing

Depilacja

Kazimierza Wielkiego 1, 50-077 Wrocław
4.9
4810 opinii

Efekt spełnił moje oczekiwania. Wizyta przebiegła sprawnie, szybko i (jak na taki typ usługi) bezboleśnie. Dodatkowym atutem jest możliwość zarezerwowania wizyty online z jednoczesnym umieszczeniem danych odnośnie spotkania w kalendarzu. Gorąco polecam.

KASUN Twoje Centrum Piękna

Depilacja

Mrągowska 82, 54-111 Wrocław
4.9
4473 opinie

Usługa wykonana przez Panią Katarzynę była wykonana na bardzo wysokim poziomie. Jestem w pełni zadowolona. Ocenę swoją argumentuję: 1. Dokładność i precyzja w wykonaniu usługi maicure hybrydowy. 2. Efektywność pracy 3. Stworzenie przyjemnej i relaksującej atmosfery przez p. Katarzynę

Instytut Urody Fantastic Body

Depilacja

Legnicka 72, 54-206 Wrocław
5.0
1113 opinii

Gorąco polecam salon. Świetna obsługa, miło i fachowo. Czysto. Bardzo ładna stylizacja wnętrz, co wg mnie też jest bardzo ważne dla dobrego samopoczucia i relaksu. Kosmetyczka wyjaśnia szczegółowo co się dzieje podczas zabiegu, doradza jak dbać o skórę w domu. Szukałam takiego salonu i cieszę się , że znalazłam w tak dobrej lokalizacji.

Green Tea Spa

Depilacja

Terenowa 66a, 52-231 Wrocław
5.0
491 opinii

Świetna obsługa. Bardzo miłe panie. Wystrój na najwyższym poziomie. Dziewczyna po zabiegu była wnjebowzieta i nie potrafiła przestać komplementowć Państwa usług. Serdecznie polecamy i napewno wrócimy na kolejne masaże!

INSTYTUT URODY PRESTIŻ

Depilacja

Rynek 46/47/2, 50-116 Wrocław
4.9
1401 opinii

Najlepszy tego typu zabieg, na którym dotychczas byłam. Podziękowania dla Pani Ewelina, która była bardzo profesjonalna : zabieg był szybki i dokładny. Dodatkowo rozmowa była tak miła, że nie zdążyłam poczuć bólu ani dyskomfortu i mimo rodzaju zabiegu zaryzykowałabym stwierdzenie "sama przyjemność" .

Sylia Beauty Salon

Depilacja

Kaszubska 15/U5, 50-214 Wrocław
5.0
410 opinii

To moja czwarta albo nawet piąta wizyta u Pani Sylwii. Świetnie wszystko zorganizowane, salon ujmuje estetycznym urządzeniem i czystością a sama pani Sylwia ma dla klientek i cos dla ciała i dla ducha. I jeszcze do tego przy pysznej kawie! Polecam innym niezdecydowanym lub szukającym profesjonalnego salonu dla twarzy, dłoni, ciała!

Instytut Urody Beauty92

Depilacja

Krzycka 92BCD, 53-020 Wrocław
5.0
313 opinii

Przemiła atmosfera (nawet jeśli zabiegi nie należą do bezbolesnych :P). Pani Ilona zawsze komentuje co będzie robiła w danym momencie, dopytuje czy wszystko w porządku, naprawdę polecam! Na pewno chętnie będę wracać :)

Royal Studio

Depilacja

Główna 54a, 54-061 Wrocław
5.0
84 opinie

Fryzura modelowana przez Panią Sylwię "trzyma się" idealnie aż do kolejnego mycia głowy, nigdy nie jest "przyklapnięta" ale też nie nadmiernie sztucznie natapirowana, wygląda super naturalnie. Myję głowę co 4-5 dni i po modelowaniu przez Panią Sylwię codziennie wstaję rano w ogóle nie potargana, tak jak po wyjściu z salonu fryzjerskiego.

Salon Kosmetyki Profesjonalnej PureBeauty Sylwia Pichlak

Depilacja

Śrutowa 14 / LU2, 50-256 Wrocław
5.0
57 opinii

Ponownie bardzo profesjonalnie i miło, indywidualne dopasowanie do potrzeb. Pani Sylwia zawsze służy dobrą radą w doborze zabiegów a wykonanie jest bardzo dokładne. Bardzo polecam :)

Depilacja woskiem Wrocław 681 wyników

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł