Depilacja woskiem Wrocław

Easy Waxing - Centrum Rynek

Easy Waxing - Centrum Rynek

Depilacja

Kazimierza Wielkiego 1, 50-077 Wrocław

Efekt spełnił moje oczekiwania. Wizyta przebiegła sprawnie, szybko i (jak na taki typ usługi) bezboleśnie. Dodatkowym atutem jest możliwość zarezerwowania wizyty online z jednoczesnym umieszczeniem danych odnośnie spotkania w kalendarzu. Gorąco polecam.

O'lala Beauty

O'lala Beauty

Depilacja

Zakładowa 9BA, 50-231 Wrocław

Każdy kto chce się poczuć jak gwiazda i zostać obsłużonym na najwyższym poziomie, polecam serdecznie wizytę w salonie. Profesjonalizm, wiedza, podejście do Klienta oraz wykonanie usługi zasługują na najwyższe uznanie. Czystość i higiena w salonie na medal- dla mnie to bardzo istotne elementy. Z czystym sumieniem i pełną odpowiedzialnością polecam.

Sylia Beauty Salon

Sylia Beauty Salon

Depilacja

Kaszubska 15/U5, 50-214 Wrocław

To moja czwarta albo nawet piąta wizyta u Pani Sylwii. Świetnie wszystko zorganizowane, salon ujmuje estetycznym urządzeniem i czystością a sama pani Sylwia ma dla klientek i cos dla ciała i dla ducha. I jeszcze do tego przy pysznej kawie! Polecam innym niezdecydowanym lub szukającym profesjonalnego salonu dla twarzy, dłoni, ciała!

Instytut Urody Fantastic Body

Instytut Urody Fantastic Body

Depilacja

Legnicka 72, 54-206 Wrocław

Gorąco polecam salon. Świetna obsługa, miło i fachowo. Czysto. Bardzo ładna stylizacja wnętrz, co wg mnie też jest bardzo ważne dla dobrego samopoczucia i relaksu. Kosmetyczka wyjaśnia szczegółowo co się dzieje podczas zabiegu, doradza jak dbać o skórę w domu. Szukałam takiego salonu i cieszę się , że znalazłam w tak dobrej lokalizacji.

Green Tea Spa

Green Tea Spa

Depilacja

Terenowa 66a, 52-231 Wrocław

Bardzo przytulne miejsce. Ciepłe, z przygaszonymi światłami. Miła, dyskretna obsługa. Masaż na podgrzewanym łóżku (chcę takie!), wykonany odpowiednio mocno. Chętnie skorzystam ponownie, także z rozszerzonej oferty. Odpowiednie dla par.

Totalook

Totalook

Depilacja

Mrągowska 78/3, 54-111 Wrocław

Pani Ola to profesjonalistka. Wykonuje zabiegi bardzo dokładnie i starannie i zawsze jestem zadowolona z jej pracy. Będąc pod jej opieką odpoczywam, bo wiem ze wszystko zrobi super!!!...a depilacja woskiem to w jej wykonaniu szybki i prawie bezbolesny zabieg :) Gorąco polecam!!!

Instytut Urody Beauty92

Instytut Urody Beauty92

Depilacja

Krzycka 92BCD, 53-020 Wrocław

Pani Ilona była przemiła, bardzo delikatna i troskliwa. Sprawiała, że podczas zabiegów czułam się bardzo komfortowo. Efekt liftingu rzęs jest fenomenalny.

Poczucie Piękna Face & Body Institute

Poczucie Piękna Face & Body Institute

Depilacja

aleja Armii Krajowej 4B/5, 50-541 Wrocław

Uwielbiam wizyty w Face& Body Institute Poczucie Piękna, atmosfera jest wspaniała, podczas zabiegów jestem informowana o wszystkim co się dzieje, pani dba o mój komfort w trakcie zabiegu, a przede wszystkim zaczynają się już pojawiać efekty! Mocno polecam

Depilacja woskiem Wrocław

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł